ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2017

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2017

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Cena sa bude zvyšovať!

Najväčšie svetové esá jazzu v čarovnom prostredí a v jedinečných formáciách! Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu opäť ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov. V máji vystúpi na jedinečnom samostatnom koncerte v Bratislave 20-násobný nositeľ Grammy  Award, legendárny americký gitarista Pat Metheny. V júni bude festival pokračovať na Bratislavskom hrade a potom sa presunie do Žiliny, Košíc a Banskej Štiavnice. Lahôdkou bude vystúpenie Kurta Ellinga so Slovenskou filharmóniou pod dirigentskou taktovkou Oskara Rózsu. Ale aj koncert jedného z najžiadanejších bubeníkov svetovej jazzovej scény Erica Harlanda, alebo ďalšej americkej gitarovej hviezdy Kurta Rosenwinkela s jeho brazílskym projektom, či arménsko-taliansko-slovenského tria skvelých muzikantov Vardana Ovsepiana,  Daniela Camardu a Martina Valihoru. Z domácej scény vystúpi Matúš Jakabčic a jeho CZ-SK Big band. 

 

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 14.-15.6.2017 BRATISLAVA:
Najväčšie svetové esá jazzu v čarovnom prostredí a v jedinečných formáciách! Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu opäť ponúkne počas 2 dní množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Lahôdkou prvého dňa bude vystúpenie skvelého jazzového vokalistu Kurta Ellinga so Slovenskou filharmóniou pod dirigentskou taktovkou Oskara Rózsu. Vzácnymi hosťami bude Iva Bittová a Peter Lipa.
Počas druhého dňa sa fanúšikovia môžu tešiť na koncert jedného z najžiadanejších bubeníkov svetovej jazzovej scény Erica Harlanda, alebo ďalšej americkej gitarovej hviezdy Kurta Rosenwinkela s jeho brazílskym projektom CAIPI, či arménsko-taliansko-slovenského tria skvelých muzikantov Vardana Ovsepiana, Daniela Camardu a Martina Valihoru. Z domácej scény vystúpi Matúš Jakabčic a jeho CZ-SK Big Band.
Nenechajte si ujsť unikátne koncerty svetovej jazzovej špičky a skvelú atmosféru Bratislavského hradu.

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 16.6.2017 ŽILINA:

Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu zavíta 16. júna do Žiliny. Jazzoví fanúšikovia sa môžu tešiť na koncert jedného z najžiadanejších bubeníkov svetovej jazzovej scény Erica Harlanda, či arménsko-taliansko-slovenského tria skvelých muzikantov Vardana Ovsepiana, Daniela Camardu a Martina Valihoru. Z domácej scény vystúpia talentované jazzové kapely Jablko noci a Róbert Ragan Jr. Trio.
Nenechajte si ujsť jedinečné jazzové vystúpenia a skvelú atmosféru One day jazz festivalu.

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 17.6.2017 BANSKÁ ŠTIAVNICA:
Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu zavíta 17. júna do Banskej Štiavnice. Jazzoví fanúšikovia sa môžu tešiť na koncert arménsko-taliansko-slovenského tria skvelých muzikantov Vardana Ovsepiana, Daniela Camardu a Martina Valihoru. Z domácej scény vystúpi talentovaná jazzová formácia Ľubo Šamo project.
Nenechajte si ujsť jedinečné jazzové vystúpenia a skvelú atmosféru One day jazz festivalu.

ONE DAY JAZZ FESTIVAL 18.6.2017 KOŠICE:
Jarná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu zavíta 18. júna do Košíc. Jazzoví fanúšikovia sa môžu tešiť na koncert arménsko-taliansko-slovenského tria skvelých muzikantov Vardana Ovsepiana, Daniela Camardu a Martina Valihoru. Z lokálnej scény vystúpi talentovaná jazzová formácia Arpád Farkaš Quartet.
Nenechajte si ujsť jedinečné jazzové vystúpenia a skvelú atmosféru One day jazz festivalu.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Na mape

Top