ONE DAY JAZZ FESTIVAL LETO 2018

ONE DAY JAZZ FESTIVAL LETO 2018

Dátum: 17. júna 2018
Miesto: Divadlo Aréna Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
17
Jún 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ONE DAY JAZZ FESTIVAL LETO 2018
Divadlo Aréna

Bratislava

Popis podujatia

Návštevníci One Day Jazz Festivalu, ktorí zavítajú 17. júna do bratislavského Divadla Aréna, si užijú koncert Lionela Louekeho, speváka a gitaristu zo západoafrického Beninu. Ako dieťa začínal hrou na perkusie, neskôr sa však preorientoval na gitaru. Ako zázračný mladý talent precestoval svet vďaka štipendiám na najprestížnejších jazzových univerzitách sveta, študoval o.i. tiež na prestížnej Berklee College of Music v Bostone. Ako líder je podpísaný pod vydaním šiestich albumov (In a Trance, Virgin Forest, Karibu, Mwaliko, Heritage, Gaia), ďalšie dva albumy vydal so svojím triom Gilfema, ktoré sformoval so spolužiakmi z Berklee, Massimom Biolcatim (bass) a Ferencom Nemethom (bicie). Lionel Loueke je vyhľadávaným štúdiovým hosťom na albumoch mnohých svetových mien, za všetky úplne postačí spomenúť legendárneho klaviristu Herbieho Hancocka, ktorému hosťoval na albumoch Possibilities (2006) a River: The Joni Letters (2007).

Na One Day Jazz Festivale sa Lionel Loueke predstaví v špeciálnej medzinárodnej hudobnej fúzii s talianskym basgitaristom Danielom Camardom a riaditeľom festivalu, bubeníkom Martinom Valihorom.

Upozornenie: Do dňa koncertu sa cena vstupenky bude zvyšovať!

Dĺžka koncertu: 1 hod. 30 min.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top