Oldies party Event House Žilina

Oldies party Event House Žilina

Dátum: 27. októbra 2018
Miesto: Event House, Bytčická 16, Žilina

Vstupenky

Sobota
27
Okt 2018
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Oldies party Event House Žilina

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

V Event House oldies party milujeme! Zažite s nami ďalšiu noc naplnenú hitmi, ktoré nám toho veľa pripomínajú. Zábavu bude mať vo svojich rukách DJ Marián Krúpa. Špeciálni hostia večera, súrodenecká dvojica Hečkovci, vystúpia so svojím koncertom a hitmi ako Taliansky muzikál, Maturitné tablo či Mesto snov.

 Event House Žilina je industriálny dizajnový priestor na eventy. Nachádza sa v priemyselnej časti Žiliny. Je dostupný MHD linkami č. 20 a 22 a prímestskými linkami (zastávky Rajecká – Mliekarne, Rajecká – Elektrovod). Pred areálom je k dispozícii parkovisko. Vnútorné haly sú nefajčiarske. Priestor je využívaný na firemné eventy, koncerty, plesy, párty, konferencie, kongresy, podujatia veľkokapacitného charakteru, veľtrhy a výstavy, ale i svadby. Event House tvoria 3 eventové haly, vonkajšia terasa, backstage. 

Možnosť rezervácie stolov:   

festivaly@spicybrown.sk 

00421 / 918 397 133 

Vstupenky online: 12,00 €

Vstupenky na mieste: 15,00 €Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top