Oldies party s Beátou Dubasovou

Oldies party s Beátou Dubasovou

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.09.2017 
Miesto konania/Place of event: Event House, Bytčická 16, ŽILINA

Špeciálnym hosťom večera je Beáta Dubasová, ktorá vystúpi s hitmi ako Účesy, Sme také aké sme, Za dverami moje izby či Vráť mi tie hviezdy.

Zažite poriadnu septembrovú oldies party v Event House Žilina. Čaká nás noc naplnená hitmi, ktoré nám toho veľa pripomínajú. Zábavu bude mať vo svojich rukách DJ Marián Krúpa.

Event House Žilina:
Event House Žilina je industriálny dizajnový priestor na eventy. Nachádza sa v priemyselnej časti Žiliny. Je dostupný MHD linkami č. 20 a 22 a prímestskými linkami (zastávky Rajecká – Mliekarne, Rajecká – Elektrovod). Pred areálom je k dispozícii parkovisko. Vnútorné haly sú nefajčiarske. Priestor je využívaný na firemné eventy, koncerty, plesy, párty, konferencie, kongresy, podujatia veľkokapacitného charakteru, veľtrhy a výstavy, ale i svadby. Event House tvoria 3 eventové haly, vonkajšia terasa, backstage.

Vstupné/Entry:  státie - 11,00 EUR  (Na mieste 14,00 EUR.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Možnosť rezervácie stolov na kontakt@eventhouse.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Oldies party s Beátou Dubasovou
Top