začnite písať..
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.
+1 500 Kč
Viac info >>
+1 500 Kč
Viac info >>
Vážený zákazník, práve prebieha prednostný predaj pre držiteľov prístupového hesla. Nákup bez hesla bude umožnený od %ValidDate%. Po tomto čase budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti.
Čakajte prosím,
budete automaticky presmerovaný
Vážený zákazník,
práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami. Ste
v poradí, hneď ako na Vás príde rad, budete automaticky presmerovaný do hľadiska.
Po opustení stránky alebo obnovení stránky Vás systém zaradí na koniec poradia čakajúcich zákazníkov.
Ďakujeme! Váš Ticketportal.
2ks = 20€
Objednávka s povinnosťou platby. Kliknutím na tlačidlo "[SK|WD_Btn_Create]" súhlasite s obchodnými podmienkami
+1 500 Kč
Miesto: |
Na jesennej edícia ONE DAY JAZZ Festivalu opäť uvítame veľké hviezdy svetovej hudobnej scény!
Svetové esá jazzu a jedinečné hudobné fúzie! Jesenná edícia ONE DAY JAZZ Festivalu opäť ponúka množstvo nezabudnuteľných hudobných zážitkov a unikátnych hudobných spojení, ktoré vznikli výlučne na podnet ONE DAY JAZZ Festivalu. Festival tento rok oslavuje 10. výročie a prináša program na svetovej úrovni. Koncertný jazzový maratón odštartuje TRIO Šeban, Balzar, Valihora a to 18. 11. v Košiciach a 19. 11. v Novom Meste nad Váhom. Jazzové hviezdy Richard Bona, Kurt Rosenwinkel, Omer Avital, Seamus Blake, Oskar Rózsa, Andrej Šeban, Miroslav Vitouš zahrajú 25.11. v bratislavskom Ateliéri Babylon, 27.11. v Mestskom divadle v Žiline a 28.11. v bratislavskom Istropolise.
ONE DAY JAZZ FESTIVAL 2018 JESEŇ
18.11. 2018 - Kosice - Fuga - Seban,Balzar,Valihora Trio SK/CZ
19.11. 2018 - Nove mesto nad Váhom - Blue Note - Seban,Balzar,Valihora Trio SK/CZ
25.11.2018 - Ateliér Babylon, Bratislava
Oskar Rózsa Partnership Unlimited /SK/CZ/
Seamus Blake and The French Connection /USA/
Omer Avital Qantar /IL/
27.11.2018 - Mestské Divadlo Žilina
Šeban, Vitous, Valihora /SK/
Richard Bona /USA/
28.11.2018 - Istropolis Bratislava
Šeban, Vitous, Valihora /SK/CZ/
Kurt Rosenwinkel Trio feat. Dario Deidda a Gregory Hutchinson /USA/
Richard Bona /USA/
Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.
Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.
Použite Vaše iné účty
Môžete sa prihlásiť pomocou účtu na týchto sociálnych sieťach:
Použite vlastný účet
Ak ste registrovaný v sieti Ticketportal.
Po zadaní e-mailu a nového hesla Vám zašleme link s aktivačným odkazom. Zmeny nadobudnú platnosť po kliknutí na tento odkaz.
Zadajte e-mailovú adresu na ktorú Vám opäť zašleme aktivačný odkaz
Môžete použiť aj výrazy ako napríklad:
Festival Bratislava, Divadlo Astorka, Názov podujatia alebo hľadajte len mesto