Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour

Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Peter Nagy naplánoval Vianočné PIANKO tour, zahrá v 9-tich slovenských mestách po 16stich minuloročných vypredaných koncertoch.
   Po festivalovom hudobnom lete so skupinou Indigo plnom outdoorových vystúpení sa legenda Peter Nagy chystá za fanúšikmi v PIANKO podobe. Tentokrát poteší priaznivcov na Vianočnom PIANKO tour 2018.

Peter Nagy si pre fanúšikov pripravil Vianočné PIANKO tour. Legendárny spevák a skladateľ zahrá a zaspieva nestarnúce hity aj poetické balady v jedinečných intímnych aranžmánoch. Sprevádzať ho bude klavirista Pavol Bartovic a sláčikové kvarteto. Charizmatický hudobník zaspieva tentokrát vo vianočnom čase megahity Psi sa bránia útokom „Parfémy“, „Zákony hada“, „Poďme sa zachrániť“ alebo „Kristínka iba spí“, ale aj „Vianoce, Vianoce“. Naživo predstaví aj novú skladbu „50 Žiráf“ z pripravovaného albumu „PIANKO“. Nenechajte si ujsť Vianočné PIANKO tour 2018, Peter Nagy štartuje 22. novembra v Skalici!

   Peter Nagy odohrá na tohtoročnom turné PIANKO 11 koncertov, z toho 9 na Slovensku.

„PIANKO v tomto roku pokračuje hlavne v mestách ktoré sme nestihli odohrať pred rokom. Výnimkou sú iba dva koncerty v Bratislave. Budeme hrať aj koncert na Morave v Zlíne a veľký koncert v Prahe v nádhernej historickej sále paláca Žofín. Ešte rokujeme o ďalších koncertoch,“ plánuje Peter Nagy.

   Aj tento rok bude Petra Nagya sprevádzať uznávaný klavírista Pavol Bartovic a sláčikové kvarteto, ktoré zostavil Milan Adamec, druhý huslista Orchestra Národného Divadla, zo svojich kolegov a priateľov umelcov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na novinku!

„Turné nesie názov Vianočné PIANKO, lebo začíname dátumovo oveľa neskôr ako pred rokom. Chcem aby sme sa priblížili viac k mierumilovnej atmosfére Vianoc. Preto nebude chýbať ani pieseň „Vianoce, Vianoce“. Program oživíme aj novinkami. Napríklad zahráme úplne novú pieseň „50 Žiráf“ z najnovšieho albumu „PIANKO“.

Na PIANKO tour sa vyberie hudobná zostava
Peter NAGY: spev, gitary
Pavol Bartovic, piano, Hammond, vokály,
prvé husle Milan Adamec ( Orchester Národného divadla)
prve husle Pavel Bogacz ml.( Komorný Orchester Bohdana Warchala)
druhé husle Martin Socháň, ( Sinfonietta Bratislava )
viola Peter Dvorský ( Orchester Národného divadla)
violoncello Jan Pospíšil, (koncertný majster Orchestra Národného Divadla)

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
picture Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
picture Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
picture Peter Nagy - Vianočné PIANKO tour
Top