Pit Cage Fighting 18 - the KINGS of SUMMER

Pit Cage Fighting 18 - the KINGS of SUMMER

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.6.2018 o 19:00 h
Miesto konania/Placeofevent: Športová hala Spišská Nová Ves, Za Hornádom 15, Spišská Nová Ves

Predpredaj vstupeniek ukončený, predaj vstupeniek možný v deň konania podujatia v sobotu, 30.6.2018, v športovej hale Spišská Nová Ves, pokladne v športovej hale budú otvorené od 18:00.


PIT CAGE FIGHTING 18 – the KINGS of SUMMER
Kto sa stane kráľom leta a šampiónom PCF?

Najstaršia a najstabilnejšia slovenská organizácia MMA - PCF – PitCageFighting, známa svojou kvalitou zápasov a skvelou hudobnou a svetelnou show prináša 18. pokračovanie svojich veľmi úspešných turnajov MMA, tentoraz s podtitulom the KINGS of SUMMER.

Diváci sa môžu tešiť na medzinárodnú fightcard, ktorú organizátori posunuli opäť o level vyššie. Záujem divákov o PCF, sa z podujatia na podujatie zvyšuje, preto si organizátori pripravili pre fanúšikov zápas o opasok, šampióna PCF, ktorý fanúšikovia uvidia už na PCF 18 the KINGS of SUMMER, samozrejme nie len ten, ale aj ostatné zápasy sľubujú TOP športový zážitok, a ako vyvrcholenie večera bude hlavný zápas, ktorý svojím obsadením ponúka kvalitu tej najvyššej európskej MMA úrovne.

Turnaj prinesie 12 kvalitných zápasov, ktoré svojou vyrovnanosťou zaručia skvelý zážitok z MMA.

Diváci sa môžu už tradične tešiť na skvelú svetelnú a hudobnú show, ktorú opäť podporí svojím celovečerným vystúpením jeden z najlepších slovenských DJ a to DJ HAJTKOVIČ spolu s tanečnou show.

Pre fanúšikov na tribúnach A,B,C , D sú pripravené novinky, miestenkové sedenie, ktoré prinesie pre fanúšikov svoj presný výber miesta a svojho komfortu.PCF si pripravilo pre fanúšikov zo sektorov A,B,C,D ďalšiu novinku, a to možnosť zakúpenia si rôznych PCF predmetov, oblečenia, alko&nealko nápojov, občerstvenia, jedla, to všetko v novo vytvorenej PCF FAN ZONE.

Pre VIP hostí zo sektorov GOLD a PLATINUM je opäť pripravený osvedčený servis reštaurácií MOE SUSHI & BAR a BURGER a PIVO, ktorý zaručí ten najvyšší zážitok z MMA a gastronómie.

CENA LÍSTKOV

BRONZE TICKET
Miestenkové sedenie tribúny A,D,- 6€ predpredaj/10€ na mieste

SILVER TICKET
Miestenkové sedenie tribúny B,C.- 9€ predpredaj/15€ na mieste

VIP GOLD TICKET
Miestenkové sedenie na ploche pri oktagone, - 15€ predpredaj/20€ na mieste

Sedenie VIP GOLD TICKET Vám zaručí priamy kontakt s prichádzajúcimi zápasníkmi a oktagonom, tanečníčkami a prinesie tu pravú emóciu z MMA, držitelia VIP GOLD TICKET majú možnosť si zakúpiť VIP servis od reštaurácií MOE SUSHI & BAR a BURGER a PIVO priamo v hale, a k dispozícii majú nealko nápoj zdarma.
AFTER PARTY priamo v športovej hale hneď po skončení zápasov MMA. Majiteľ VIP gold vstupenky má možnosť získať exkluzívne hodinky CX SWISS MILITARY "Airforce I"
v hodnote 899€, ktoré venovala do súťaže TopStore.sk.

VIP PLATINUM TICKET
Exkluzívny VIP stôl pre 5 osôb, - 300€

VIP PLATINUM TICKET Vám prinesie ten najväčší komfort a zážitok nie len z MMA, ale taktiež z gastronómie a miešaných cocktailov, welcome drink a neobmedzený alko & nealko servis.
Držitelia VIP PLATINUM TICKET sa môžu tešiť v prvom rade na priamy adrenalín z oktagonu, čo zaručuje ten najlepší zážitok z MMA.
Taktiež sa môžu tešiť na gastronomický zážitok servírovaný reštauráciami MOE SUSHI&BARa na priamo vo VIP PLATINUM sektore pripravované TOP čerstvé burgre od BURGER a PIVO Spišská Nová Ves.
Pre držiteľov VIP PLATINUM TICKET je pripravená skvelá PCF AFTER PARTY priamo v športovej hale hneď po skončení zápasov MMA.
To všetko znásobí svojou prítomnosťou a hudobnou show DJ HAJTKOVIČ spolu s tanečníčkami.
KONTAKT PRE VIP PLATINUM TICKET: DÁVID KEDŽUCH 0905222745, PALI HRUBÝ 0908995411.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top