Príbeh hudby

Príbeh hudby

Dátum: 27. októbra. 2018
Miesto: Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Vstupenky

Sobota
27
Okt 2018
10:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Bratislavský chlapčenský zbor v spolupráci s RTVS pre vás pripravili výnimočný vzdelávací koncert pre celú rodinu.

Pozývame vás spoznať vzrušujúci príbeh, ktorý píše ľudstvo celé tisícročia. Na koncerte Príbeh hudby vás prevedieme jeho veselými i vážnymi zákutiami.

Prenesieme vás do šera stredovekého kláštora, kde sa budete môcť započúvať do mystických tónov gregoriánskeho chorálu. Dozviete sa, ako asi znela praveká hudba, aký je rozdiel medzi hudbou klasicizmu a romantizmu, ako znie 40-hlasný spev, ale aj ako vyznať prostredníctvom hudby lásku.

Na koncerte sa popri chlapčenskom zbore predstaví Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, sólisti Slávka Zámečníková (soprán), Jakub Gubka (barytón) a Marek Štrbák (organ). Dirigentom, moderátorom a autorom celého podujatia je zbormajster Bratislavského chlapčenského zboru, Gabriel Rovňák ml.

Okrem vás spozná „Príbeh hudby“ vďaka priamemu internetovému prenosu aj takmer 50 tisíc mladých ľudí z vyše 300 škôl z celého Slovenska.

Vidíme sa v sobotu 27. októbra 2018 o 10.30 hod. vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu.
Viac informácií nájdete na www.pribehhudby.com


Projekt z verejných zdrojov podporili Bratislavský samosprávny kraj a Fond na podporu umenia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top