Renault FASHION DAY/SHOW 2017

Renault FASHION DAY/SHOW 2017

Dátum : 31. októbra 2017
Miesto: Mestská športová hala Michalovce

Vstupenky

Utorok
31
Okt
19:00
Renault FASHION DAY/SHOW 2017

Popis podujatia

Renault Fashion Day & Show 2017 nie len módna prehliadka. Je to módna UDALOSŤ ROKA, ktorá k jednému predvádzaciemu mólu privedie dámy a pánov milujúcich krásu, módu, originalitu a extravaganciu. Je to miesto, na ktorom by nemal chýbať nikto, kto má rád módu, miesto kde sa každý cíti byť výnimočným a naberie nový dych a plno inšpirácií. 
Sme veľmi radi, že už pri prvom podujatí FASHION DAY/SHOW 2016, sa nám podarila nádherná zostava módnych ikon. Tento rok atmosféru na RFD/S gradujeme a po prvýkrát sa u nás predstavia nielen známy slovenský módny návrhári, ale aj módne domy. Tešíme sa a sme radi, že Vám môžeme prezentovať túto prehliadkovú šesticu:
Jitka KLETT - tvorí a šije už od roku 1994. Dnes je z nej úspešná fashion dizajnérka, ktorej modely nosia dámy už takmer po celom svete. Z jej dielne už vzišli šaty na rôzne typy udalostí, plavky, kožušiny, home kolekcia, doplnky aj svadobné šaty. Večerné róby zdobili aj finalistky súťaže MISS Slovensko 2017. Jitka Klett je pojem, pod ktorým si predstavujeme vznešenú módu lichotiacu každej žene.
BEPON - slovenská značka BEPON je tu s nami už 20 rokov. Je to líder v predaji pančuchového a ponožkového tovaru. Presadzujú ideu ženskej elegancie a nežného sexepílu. Kladie veľký dôraz na funkčné ale aj estetické zdokonaľovanie tovaru a prináša na trh novinky a vychytávky, ktoré sú trendy.
Jana POLAK - rodáčka z Michaloviec, ktorá vyrastala v umeleckom prostredí, tak svojmu pôvodu neostala nič dlžná. Módnej tvorbe sa aktívne venuje už viac ako 10 rokov. Svoju túžbu po sebavyjadrení a spôsob myslenia, Vám ukáže vo svojich dizajnérskych kúskoch. Jana Polak sa venuje aj móde ušitej z recyklovaných materiáloch, čím prináša osvetu tkz. etickej módy.
ZEKON, a. s. - je tradičný výrobca konfekcie na Slovensku. Svojim zákazníkom ponúka široký sortiment kvalitných a na mieru vyrobených odevov. Zekon vo svojej tvorbe dbá na aktuálnosť, kvalitu, estetickosť a funkčnosť.
Lucia KIRINOVIČ - žurnalitska, ktorá svoju lásku k móde pretvorila do hmotnej podoby, a to - svojej prvej kolekcie. Jej modely sú pohodlné, nositeľné a ušité z kvalitných materiálov. Hlavné heslo Lucie Kirinovič je - v originalite je krása.
Mišena JUHÁSZ - je umelkyňa, ktorá sa úspešne snaží vrátiť do módy tradičnú ľudovú modrotlač. A nie len to, túto ľudovú techniku spája s modernými a aktuálnymi trendami obliekania. Folklór na Slovensku opäť chytá dych a dostáva sa k nám oveľa bližšie, ako kedykoľvek predtým. Mišena Juhász je dizajnér, ktorý viac ako štyristoročnú techniku farbenia textilu modrým indigo, vracia do našich šatníkov.
Tentokrát naše pozvanie prijali a v rámci módnej prehliadky, okrem iných, vystúpia:
Karolína CHOMISTEKOVÁ - v roku 2013 sa stala najkrajšou Slovenkou v rámci súťaže Miss Slovensko a v súčasnosti je riaditeľkou súťaže Miss Slovensko. Krásna a charizmatická Karolína si podmaňuje predvádzacie móla, fotografov, kamery po celom svete a rovnako si podmaní aj vás.
Filip JANKOVIČ - fenomenálny tanečník známy po celom svete, ktorý svoje tanečné kreácie predviedol na minulom ročníku FDS a jeho priateľ z Guinei - Albert SAMOURA. Obaja predvedú aktuálnu módu pre spoločnosť Zekon, a. s.
Marco RAJT (hudobný hosť) - husľový virtuóz a držiteľ platinovej platne, ktorú si prevzal do samotného božského Karla Gotta. Na domácej a európskej hudobnej scéne sa pohybuje už niekoľko rokov. ROCK / POP / CLASSIC chuťovky od napr. Vivaldiho, Metallici, Aviciiho alebo Guns´n Roses v Marcovom husľovom podaní nenechajú nikoho chladným a určite rozvášnia vaše srdcia.
Aj tento rok zastrešuje vizáž našich hviezd a modeliek profesionálny tím v zložení: Lukáš OČENÁŠ, dvojnásobný Majster sveta v účesovej tvorbe a Marta ČURMOVÁ - Make Up Kozmetika. Spolu im to ladí a výsledok ich spoločnej práce je zárukou kreativity a elegancie. A o pohodlie našich hostí a VIP hostí sa opäť postarajú študenti Strednej odbornej školy Obchodu a služieb, Michalovce.

Celým slávnostným fashion večerom nás bude sprevádzať populárna slovenská herečka Lucia SIPOSOVÁ.

Celý módny večer vám predstavíme 31. X. 2017 v Mestskej športovej hale v Michalovciach, ktorá sa v tento deň premení na jeden veľký módny dom. Samotné predvádzacie mólo bude dlhé 20 m + pódium, sprevádzané bude svetelnou a zvukovou šou, efektami a veľkou LED obrazovkou. Počas večera bude k dispozícii občerstvenie, kávový bar, fotostena a iné zaujímavosti. Brány RFD/S 2017 sa otvoria od 18.00 hod. Hlavná módna show je rozdelená do dvoch blokov po 3 prehliadky, medzi ktorými bude 30 min. prestávka na občerstvenie. Samotný event sa začne o 19.00 hod. Tešíme sa na Vás a prajem Vám, tak ako minulý rok, skvelý módny zážitok.

VSTUPNÉ:
11 € v predpredaji Ticketportal / 13 € priamo v deň podujatia, voľné sedenie na tribúnach
199 € / cena pre 4 ľudí - prvá línia VIP stolov hneď pri predvádzacom móle (obmedzený počet stolov)
(zahŕňa sedenie pre 4 osoby pri predvádzacom móle, značkové víno, JELLY CUBE Shots, talianska káva Galiano, RFDS minerálka, pochúťky studenej kuchyne a sladké pokušenie od TopTorty).
160 € / cena pre 4 ľudí - druhá línia VIP stolov vo VIP zóne
(zahŕňa sedenie pre 4 osoby pri predvádzacom móle, značkové víno, JELLY CUBE Shots, talianska káva Galiano, RFDS minerálka, pochúťky studenej kuchyne a sladké pokušenie od TopTorty).

ĎAKUJEME VŠETKÝM NAŠIM PARTNEROM. Aj vďaka vám sa táto módna udalosť môže uskutočniť.

Viac informácií TU - Renault Fashion day show

Na mape

Top