Detail info
Close

Silent Stream of Godless Elegy & Lunatic Gods tour

Silent Stream of Godless Elegy & Lunatic Gods tour

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pozývame vás na jedinečné koncerty naprieč celým Slovenskom. Unikátne spojenie kapiel, ktoré majú k sebe veľmi blízko a majú spoločné slovanské korene a promujú svoje nové albumy.
Príďte si aj vy vychutnať originálny umelecký zážitok a aspoň na chviľku sa nechať unášať pomyselným dotykom hudby našich pohanských predkov. 

Moravská kapela, ktorá svoju predošlú dosku vydala celosvetovo u francúzskej firmy Season Of Mist. Držitelia dvoch hard'n'heavy Andělov tento rok prišli s novou zbierkou nazvanou poeticky "Smutnice".
Názov albumu odráža jeho celú atmosféru a jeho dej se odohrává behom jedného jediného dňa. Začína východom Slnka, ktoré je podľa starých pohanských povestí ukované Kováčom, a končí jeho západom, smrťou,
kedy Slnko odvádza bohyňa smrti "Morena" do Návu, aby na druhý deň opet mohlo povstať a rozprávať nový príbeh. Ani na tejto doske nechýbajú nástroje ako cimbál, husle, violoncello či čarovný ženský vokál Hany Hajdovej. Album produkčne zastrešil priekopník orientálneho rocku Yossi Sassi. 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top