Detail info
Close

Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour

Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Snatam Kaur

Je americká speváčka, mierová aktivistka a autorka, vychovaná podľa Sikhskej a Kundalini Yoga tradície. Má neuveriteľnú schopnosť transformovať tradičné sikhske žalmy – mantry do moderných hudobných aranžmánov, čím pomáha prebúdzať v nás prastarú túžbu duše po pokoji a mieri.
Vyrastala a študovala v blízkosti Yogi Bhajana, (známy učiteľ a yogín, ktorý uviedol kundalini yogu v USA). Bol jej spirituálnym sprievodcom a učiteľom viac, ako 30 rokov. Od neho získala aj základy Naad Yogy, ktorá je zameraná na posvätné zvuky. V jadre týchto praktík je esenciálna skúsenosť mieru a liečenia, ktorá pomohla k tomu, aby jej hudba bola prístupná ľuďom všetkých spoločenských vrtiev a vierovyznaní. Vyučuje Naad yogu, Kundalini yogu a meditácie. Prostredníctvom svojich CD-čiek, koncertov a workshopov počas posledných 20 rokov si získala ľudí svojim jedinečným hlasom, ktorý nám dokáže skľudniť myseľ a dopriať cestu do nepoznaných no zároveň dobre známych zákutí našej duše. Jej kniha „Original Light; the Morning Practice of Kundalini Yoga“ je praktických sprievodcom ku každodenným spirituálnym návykom.

Snatam je jednou z napopulárnejších umelkýň tzv. New Age Music. Jej piesne sa umiestňujú na čele rebríčkov New Age nepretržite od roku 2004. Je jedinou speváčkou, ktorej 3 albumy sa udržali v top 20 počas jediného roka. 
Jej hudba je počuť v yogových štúdiách, školách, vo filmoch z Hollywoodu, či domácnostiach jej fanúšikov vo všetkých kútoch sveta. Výnimočnosť a medzinárodný ohlas jej talentu dokazujú najlepšie slová jedného z jej fanúšikov: „prichádzame na koncerty Snatam aby sme zažili prekrásnu atmosféru, ktorú dokáže vytvoriť jej hlas, aby sme sa mohli upokojiť, liečiť a duchovne rásť.“ 
Jej piesne dokážu duchovne povzniesť a očistiť. Ram Dass, oslavovaný autor knihy „Be Here Now“ tvrdí, že v jej hlase je... čistota, jasnosť a láska. 
Albumy Prem, Shanti, Grace, Anand, LIVE In Concert, Feeling Good Today! and Liberation’s Door sa považujú za absolútny vrchol v oblasti duchovnej hudby.
Tradične oblečená v sikhskom odeve, stelesňuje celému svetu sikhske posolstvo o dôležitosti byť v rovnováhe a dosiahnuť vnútorný pokoj.
V rámci svojho európskeho turné „Light of the Beloved Tour 2018“ zavíta po prvýkrát na Slovensko.

Koncert spirituálnej hudby. 

Dĺžka podujatia: 2 hodiny

50% zľava pre vozíčkarov s doprovodom (t.j. doprovod si kupuje vstupenku s 50% zľavou aj vozíčkar si kupuje vstupenku s 50% zľavou.)


Snatam Kaur je jednou z popredných predstaviteliek hudby v žánri new age. Ide o meditačnú, liečivú, ukľudňujúcu hudbu, ktorá má ozdravné účinky na telo aj dušu.

Povedomie o jej blahodárnych vplyvoch sa šíri obrovskou rýchlosťou a neuniklo ani pozornosti viacerých známych osobností, ktoré sa aktívne zaujímajú o osobnostný rozvoj.
Osobné stretnutie so Snatam Kaur bolo pre Oprah Winfrey tak silným zážitkom, že o tom napísala a uverejnila článok vo svojom vlastnom časopise. Magické piesne v jej podaní počúva pred každou svojou meditáciou a preto sa jej blízka priateľka rozhodla, že ju prekvapí a zorganizovala jej súkromný narodeninový koncert.

"Bola to chvíľa, ktorú si budem navždy vychutnávať."
Oprah Winfrey

Všetci, čo sme mali možnosť zažiť koncert Snatam Kaur, môžeme len potvrdiť, že naozaj ide o neopakovateľnú a slovami neopísateľnú skúsenosť. Hudba a aj samotná charizma Snatam má schopnosť dotýkať sa ľudí niekde hlboko v ich vnútri. Hudba Snatam Kaur doslova roztopí vaše srdce. 

Zdroj: http://www.spiritvoyage.com/blog/index.php/what-oprah-knows-for-sure-snatam-kaur-is-amazing/http://www.spiritvoyage.com/blog/index.php/what-oprah-knows-for-sure-snatam-kaur-is-amazing/


Snatam Kaur je americká speváčka a mierová aktivista, ktorá vyrastala v prostredí so silnou tradíciou Kundalini jogy.

Viac ako tridsať rokov študovala a vyrastala v prítomnosti svojho duchovného učiteľa Yogiho Bhajana, od ktorého sa učila podstatu Naad jogy, ktorá je zameraná na posvätný zvuk. Podstatou tejto praxe je precítenie, spoznanie vnútorného mieru a liečenia, čo výrazne pomáha jej hudbe mať schopnosť dotýkať sa duší ľudí všetkých vrstiev aj vekových kategórií.
Snatam Kaur má užasnú schopnosť pretvárať tradičné indické sikhové spevy - mantry do nádherných melódií, ktoré prepojuje s moderným zvukom tak, že si uchovávajú svoju silu prebúdzať staré túžby duše po mieri a kľude. Jej hlas dokáže behom chvíle človeka ukľuniť a dopriať mu cestu do neuveriteľných, ale dobre známych zákutí duše. 

Posledných 20 rokov zdieľa prostredníctvom svojich nahraných CD, koncertov a workshopov a meditácií myšlienky Naad jogy a Kundalini jogy. Zmysel svojej práce vidí v tom, že takto vie poskytnúť ľuďom nástroje a možnosti pre ich každodennú cestu za vnútorným mierom.
Jej nová kniha Originálne svetlo; ranná prax Kundalini jogy je súcitným a podporným sprievodcom pri vytváraní osobnej každodennej duchovnej praxe.
Nepremeškajte príležitosť cítiť jej hudbu na vlastné uši... 

Zdroj: http://www.snatamkaur.com/aboutTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
picture Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
picture Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
picture Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
picture Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
Top