Svadobná výstava Event House Žilina

Svadobná výstava Event House Žilina

Dátum: 4. novembra 2018
Miesto: Event House, Žilina

Vstupenky

Nedeľa
4
Nov 2018
11:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Svadobná výstava Event House Žilina
Event House

Žilina

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Tretí ročník Svadobnej výstavy v Event House je tu! Nechajte sa previesť svadobnými novinkami, aktuálnymi trendmi, prehliadkou svadobných šiat a inšpirujte sa. Výstava je určená nielen pre všetky budúce nevesty a ženíchov, ale každému, kto chce stráviť príjemnú nedeľu v obklopení noviniek zo sveta beauty & fashion.
Výstavu organizuje svadobná agentúra SpicyWedding v spolupráci so svadobným priestorom Event House Žilina.
Vďaka skúsenostiam so svadobnou organizáciou vieme, že nájsť kvalitných a spoľahlivých dodávateľov nie je vôbec jednoduché. Na našej výstave nájdete tých najlepších! Ich zoznam spolu s programom, ktorý sme si tento rok pre vás pripravili, postupne zverejníme.
Event House je dizajnový industriálny priestor vyhľadávaný pármi, ktoré túžia po originálnej a štýlovej svadbe. Svadobná výstava je perfektná príležitosť na prehliadku priestorov a konzultáciu voľných termínov.

Vstupné: 3 €
Deti do 6 rokov vstup zdarma
Vstupenky bude možné zakúpiť si v predpredaji v sieti ticketportal a na mieste.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top