Swing ples Kursalon Trenčianske Teplice

Swing ples Kursalon Trenčianske Teplice

Dátum: 8. februára 2019
Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstupenky

Piatok
8
Feb 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Swing ples Kursalon Trenčianske Teplice
Kursalon

Trenčianske Teplice

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.


Legendárny Swing Ples je tu opäť! Pripravte sa na noc plnú atmosféry z nezabudnuteľnej éry 20. - 30.rokov. Už 8. februára 2019 sa Kursalon opäť premení na swingový salón, z ktorého sa odchádza až skoro ráno. Kapela ako zo starých filmov, tanečné vystúpenia a noc plná lesku. Neváhajte a zúčastnite sa jedinečnej noci VII. ročníka Swing plesu plného skvelého programu a nezabudnuteľných zážitkov s priateľmi.

V cene vstupenky v hodnote 49 € je víno, minerálka a večera formou rautu.

Program:

Moderuje Martin Chynoranský

Kapela Sweet Little Chicks

DJ Stell the HepCat a DJ Stanley White

Tanečný program a škola tanca od Charlie'Swing dance studio

Fotokútik FunFace fotobox

 

Dress code: SWING

 

Počas celého večera je možnosť zakúpiť si tombolové lístky a vyhrať hodnotné ceny v tombole.

 

Vybrať si môžete z 3 variantov stolov.

Stoly A sú určené pre 8 osôb a zakúpiť si môžete ľubovoľný počet miest. Neobsadené miesta pri stole budú naďalej v predaji.

Stôl B je pre 4 osoby a pre váš komfort je možné si ho zakúpiť len vcelku. Jedna vstupenka v cene 196e platí pre štyri osoby pri Vami vybranom stole!

Stoly C sú pre 13 osôb a zakúpiť si môžete ľubovoľný počet vstupeniek.  Neobsadené miesta pri stole budú naďalej v predaji.

Swing ples sa už siedmy rok zaradí medzi neodmysliteľnú súčasť plesovej sezóny v Trenčianskych Tepliciach. Každoročne sa teší z veľkého záujmu návštevníkov a býva vypredaný.

Ak ste veľká partia a chcete sedieť spolu, neváhajte nás prosím kontaktovať na festivaly@spicybrown.sk.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Swing ples Kursalon Trenčianske Teplice

Na mape

Top