Talkshow M. Lechana s Marekom Ťapákom

Talkshow M. Lechana s Marekom Ťapákom

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
22.3.2018 o 19.00 h, Boutique Hotel Dubná Skala****, Žilina

Obľúbená talkshow známeho televízneho moderátora Mariana Lechana pre divákov hľadajúcich inteligentnú a príjemnú zábavu začína svoj druhý ročník. Exkluzívnu live show so zaujímavými hosťami môžete vidieť raz mesačne v priestoroch hotelovej kaviarne.

Čaká vás unikátna zábava s jedinečným konceptom - pohodlné "obývačkové" sedenie, chuťovky, víno, výborný moderátor. A najmä vždy JEDINEČNÝ HOSŤ, ktorý vám veľa porozpráva, zaspieva a po skončení sa s vami rád odfotí, spraví selfie, odpovie na otázky, pripije drinkom alebo čajom... Zaručujeme, že sa naozaj budete baviť ;-)

Dvojvstupenka EXCLUSIVE v hodnote 50 EUR platí pre 2 OSOBY (t.j. 25 EUR/osoba) a zahŕňa welcome drink, sedenie pri stole, 0,75l fľašu vína pre 2 osoby, drobné občerstvenie a zľavu 20% na ubytovanie v deň konania akcie. Pre zabezpečenie maximálneho zážitku je kapacita podujatia 80 miest.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Cena/Price: 50 Eur/2 osoby (1 vstupenka platí pre 2 osoby.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Zmena programu vyhradená.

V exkluzívnej live show už hviezdili očarujúca Barbora Švidraňová, veselý Dano Heriban, podmanivá Zuzana Vačková, bezprostredný Tomáš Bezdeda, neopakovateľný Juraj Šoko Tabaček, charizmatický Milo Kráľ, éterická Sima Martausová, veselá rodina Feldekovcov aj všestranný Štefan Skrúcaný. 

Na mape

Top