Uprising camp 2017

Uprising camp 2017

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Uprising camp 2017

Dátum: 24.8.2017 (od 20:00) – 26.8.2017
Miesto: Zlaté piesky, Bratislava
Cena: 12 eur / osoba.


Užite si 10. ročník festivalu Uprising v špeciálnom stanovom mestečku, ktoré pre vás pripravili samotní organizátori festivalu

S ubytovaním vo vlastných stanoch a v oplotenom areáli sa stane Uprising camp tento rok najlepším stanovým mestečkom, kde zložiť hlavu po náročnom festivalovom dni, či miestom skvelých zážitkov, aké len stanové mestečko môže ponúknuť.

● Chillout zóna v centre stanového mestečka
● Volejbalové ihrisko s loptou otvorené denne 10.00 - 20.00
● Toalety a sprchy
● Blízkosť k pláži
● Bufety v centre stanového mestečka
● Pravidelné hliadky starajúce sa o čistotu kempu a bezpečnosť

Organizačné pokyny:

Sektory:

V predaji je spustených niekoľko sektorov. Ubytovaní hostia dostanú špeciálnu pásku, ktorá ich oprávňuje k rozloženiu stanu len v priestoroch sektoru, ktorí si v predpredaji zakúpili. Presun v rámci sektorov na mieste nebude umožnený z organizačných a kapacitných príčin.

Akreditácia a vstup do areálu Uprising camp:

K ubytovaniu v kempe budete potrebovať lístok zakúpený v predpredaji alebo na mieste a vlastný stan. Predaj lístkov na mieste, výmena lístkov zakúpených v predpredaji a prípadné podanie informácií sa bude konať na recepcii - veľkom stane, ktorý sa bude nachádzať na trávnatom ostrovčeku pred hlavným vstupom na festival.

Akreditácia, páskovanie a predaj lístkov pre Uprising camp prebieha v stane pred hlavným vchodom na festival (recepcia) počas otváracích hodín:
Od Štvrtku 24.8.2017, 12.00 hodiny nepretržite až do soboty 26.8.2017, 22.00.
Ubytovanie prvých návštevníkov bude prebiehať od štvrtka 20.00 hod.

Záujemci o ubytovanie v Uprising camp musia mať vstupenku alebo pásku do areálu festivalu. Do areálu nebude hosťom umožnený vjazd motorových vozidiel.
Počet lístkov v predaji je limitovaný kapacitou kempu Uprising camp.

Galéria

picture Uprising camp 2017

Na mape

Top