Vianočný koncert Fallgrapp

Vianočný koncert Fallgrapp

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Dátum/Date: 17.12.2017 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice


Fallgrapp je elektronickoakustická kapela za ktorou stojí talentovaný muzikant Jureš Líška. Na Slovenskej scéne pôsobia od roku 2012. V roku 2013 sa vyprofilovala 6-členná koncertná zostava, ktorá sa neskôr rozrástla o ďalších dvoch členov. Na koncertoch spájajú elektroniku s husľovým triom, perkusiami, bicím nástrojom, gitarou a vokálom. Za svoju krátku existenciu si stihli zahrať aj na prestížnych festivaloch, ako je Festival Pohoda, Grape, Showcase Wave Festival, Eurosonic Noorderslag či United Islands.

Originálne videoklipy, netradičný prístup k práci so slovenčinou, ambientná elektronická hudba s výraznými sláčikovými sekciami, nezameniteľné hlasy speváčok, zaujímavo vrstvené aranžmány, zvuková a harmonická pestrosť - to všetko zdobí debutový album kapely Fallgrapp s názvom Rieka, ktorý získal štyri ocenenia Radiohead Awards 2014: v kategóriách Album roka 2014, Singel roka 2014, Debut roka 2014 a Nahrávka roka 2014 v kategórii Elektronická hudba. Album bol vydaný vo vydavateľstve GERGAZ. Stretol sa s pozitívnym ohlasom kritikov, stal sa albumom týždňa na Bandcamp.com a viacerých rádiách.
Ďalší album vyšiel 20. 4. 2017 a nesie názov V HMLE, sú naň veľmi pozitívne ohlasy fanúšikov aj kritikov. Skladba Dym s hosťujúcim Jurajom Benetinom bola nominovaná na cenu Radiohead Awards ako Singel roka ešte pred vydaním albumu.
Hudba skupiny Fallgrapp bola použitá aj v kampani UNICEF. Pravidelne sa objavujú v rotáciách nielen slovenských, ale aj zahraničných rádií.

Dĺžka podujatia: 60 min.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie: 9 EUR
- VIP BOX B s občerstvením: 50 EUR / 4 osoby (možné zakúpiť len celý box)

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Galéria

picture Vianočný koncert Fallgrapp

Na mape

Top