Zábava bez scénara s Danom Heribanom

Zábava bez scénara s Danom Heribanom

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 29.11.2017 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Hotel Dubná Skala****, J. M. Hurbana 8, ŽILINA

Pozývame vás na exkluzívne, neformálne stretnutie s hercom Danom Heribanom v talkshow televízneho moderátora Mariana Lechana.

Čaká vás unikátna zábava bez scenára. s jedinečným konceptom - pohodlné "obývačkové" sedenie, chuťovky, víno, výborný moderátor. A najmä vždy JEDINEČNÝ HOSŤ, ktorý vám veľa porozpráva, zaspieva a po skončení sa s vami rád odfotí, spraví selfie, odpovie na otázky, pripije drinkom alebo čajom... Zaručujeme, že sa naozaj budete baviť ;-)

Vstupenka EXCLUSIVE v hodnote 50 EUR platí pre 2 OSOBY a zahŕňa welcome drink, pohodlné sedenie v kreslách, 0,75l fľašu vína pre 2 osoby, drobné občerstvenie a zľavu 20% na ubytovanie v deň konania akcie. Pre zabezpečenie maximálneho zážitku je kapacita podujatia 80 miest.

V našej pravidelnej Talkshow M. Lechana vás už zabávali: Október - podmanivá Zuzana Vačková September - bezprostredný Tomáš Bezdeda Máj - neopakovateľný Juraj Šoko Tabaček Apríl - charizmatický Milo Kráľ Marec - éterická Sima Martausová Február - veselá rodina Feldekovcov Január - všestranný Štefan Skúcaný

Zmena programu vyhradená.

Vstupné/Entry: 50,00 EUR - vstupenka Exclusive (Jedna vstupenka platí pre 2 osoby.)
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top