Záverečný a vianočný koncert PIANKO

Záverečný a vianočný koncert PIANKO

Dátum: 13. decembra 2017
Miesto: Dom umenia, Piešťany
Adresa: Nábrežie Ivana Kraska 1, Piešťany
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Streda
13
Dec 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Záverečný a vianočný koncert PIANKO
Dom umenia

Piešťany

Popis podujatia

Nový akustický koncert s gitarou, sláčikovým kvartetom a klavírom. Nestarnúce hity a poetické balady v intímnych aranžmánoch v šansónovej podobe, ktoré vyvrcholia do záverečného, vianočného koncertu. Peter Nagy si za 32 rokov profesionálnej kariéry vybudoval repertoár, ktorý poznajú ľudia viacerých generácií. Nový koncertný program PIÁNKO prináša nový pohľad na známe hity, aj na intímnejšiu časť tvorby tohto skladateľa a textára v jednej osobe. Poetické balady ako Kristínka iba spí, Udobrenia, Psi sa bránia útokom, alebo piesne plné nadhľadu Aj tak sme frajeri, Bóje, či Sám s nohami na stole. To je len malý výber piesní, ktoré odznejú v tomto koncertnom programe v novej akustickej podobe s doprovodným slovom Petra Nagya, tak trochu s nadhľadom a s úsmevom. Cieľom je vytvoriť príjemný hudobný program s nenútenou atmosférou, ktorý dokáže komunikovať s každým divákom.

Zmena miesta, času a programu vyhradená!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top