Zumba ® Viva party

Zumba ® Viva party

Dátum: 18. júna. 2017 - 26. augusta. 2018
Miesto: Areál netradičných športov, Bratislava, DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
18
Jún 2017
08:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Zumba ® Viva party
Nedeľa
26
Aug 2018
09:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Zumba ® Viva party

Popis podujatia

Príďte si užiť skvelé nedeľné dopoludnie plné tanca, fitness a zábavy na Zumba® Viva party v podaní najlepších svetových inštruktorov Zumba fitness pod holým nebom. Zumba Viva party na vás čaká už v nedeľu 26. augusta o 9:30 v Areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici.

Hlavnou inštruktorkou bude Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko), energická a obľúbená lektorka, školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú republiku a Slovensko, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

Exkluzívnym hosťom bude Elier Ramentol Ramos (ZIN, Kuba), ktorý je rovnako uznávaným lektorkom doma i v zahraničí. Tanečne ho vychovala známa kubánska tanečná škola v Camagüey, kde sa narodil a vyrástol. Práve prostredníctvom nej sa postupne vypracoval a od svojich 23 rokov sa tancu venuje profesionálne. Približne 6 rokov pôsobil ako tanečník na ostrove Cayo Coco (Kuba), kde spolu so svojimi tanečnými kolegami odtancoval stovky celovečerných predstavení.

Obaja spolu s tímom ZIN inštruktorov pre vás pripravia dopoludnie plné pohybu a zábavy.

Program:
8:30 / Registrácia
9:30 / Zumba® - team ZIN inštruktorov
10:30 / Zumba® Master Class
- Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Elier Rramos (ZIN, Kuba)
12:00 / Ukončenie

Vstup: predpredaj - 10€, na mieste - 15€
(V cene je zahrnutý pitný režim, občerstvenie a tanečný program.)

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva. Partnerom podujatia je Ružinovský športový klub.

Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva / prípadne FB-Rádia Viva.

Galéria

picture Zumba ® Viva party

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Zumba ® Viva party - 26.8.2018 o 09:30 hod.

Predstavenie Zumba ® Viva party, ktoré sa malo konať dňa 26.8.2018 o 09:30 hod. v Areál netradičných športov, Bratislava, je z dôvodu nepriaznivého počasia ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Veľká sála v DK Ružinov, Ružinovská 28.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 29.8.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 29.8.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 29.8.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top