Zumba ® Viva party

Zumba ® Viva party

Dátum : 26. augusta. 2018
Miesto: Areál netradičných športov, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
26
Aug 2018
09:30
Zumba ® Viva party

Popis podujatia

Príďte si užiť skvelé nedeľné dopoludnie plné tanca, fitness a zábavy na Zumba® Viva party v podaní najlepších svetových inštruktorov Zumba fitness pod holým nebom. Zumba Viva party na vás čaká už v nedeľu 26. augusta o 9:30 v Areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici.

Hlavnou inštruktorkou bude Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko), energická a obľúbená lektorka, školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú republiku a Slovensko, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

Exkluzívnym hosťom bude Elier Ramentol Ramos (ZIN, Kuba), ktorý je rovnako uznávaným lektorkom doma i v zahraničí. Tanečne ho vychovala známa kubánska tanečná škola v Camagüey, kde sa narodil a vyrástol. Práve prostredníctvom nej sa postupne vypracoval a od svojich 23 rokov sa tancu venuje profesionálne. Približne 6 rokov pôsobil ako tanečník na ostrove Cayo Coco (Kuba), kde spolu so svojimi tanečnými kolegami odtancoval stovky celovečerných predstavení.

Obaja spolu s tímom ZIN inštruktorov pre vás pripravia dopoludnie plné pohybu a zábavy.

Program:
8:30 / Registrácia
9:30 / Zumba® - team ZIN inštruktorov
10:30 / Zumba® Master Class
- Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Elier Rramos (ZIN, Kuba)
12:00 / Ukončenie

Vstup: predpredaj - 10€, na mieste - 15€
(V cene je zahrnutý pitný režim, občerstvenie a tanečný program.)

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva. Partnerom podujatia je Ružinovský športový klub.

Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva / prípadne FB-Rádia Viva.

Galéria

picture Zumba ® Viva party

Na mape

Top