Zumba ® Viva party

Zumba ® Viva party

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Príďte si užiť skvelé nedeľné dopoludnie plné tanca, fitness a zábavy na Zumba® Viva party v podaní najlepších svetových inštruktorov Zumba fitness pod holým nebom. Zumba Viva party na vás čaká už v nedeľu 26. augusta o 9:30 v Areáli netradičných športov na Pivonkovej ulici.

Hlavnou inštruktorkou bude Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko), energická a obľúbená lektorka, školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú republiku a Slovensko, ktorá prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

Exkluzívnym hosťom bude Elier Ramentol Ramos (ZIN, Kuba), ktorý je rovnako uznávaným lektorkom doma i v zahraničí. Tanečne ho vychovala známa kubánska tanečná škola v Camagüey, kde sa narodil a vyrástol. Práve prostredníctvom nej sa postupne vypracoval a od svojich 23 rokov sa tancu venuje profesionálne. Približne 6 rokov pôsobil ako tanečník na ostrove Cayo Coco (Kuba), kde spolu so svojimi tanečnými kolegami odtancoval stovky celovečerných predstavení.

Obaja spolu s tímom ZIN inštruktorov pre vás pripravia dopoludnie plné pohybu a zábavy.

Program:
8:30 / Registrácia
9:30 / Zumba® - team ZIN inštruktorov
10:30 / Zumba® Master Class
- Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Elier Rramos (ZIN, Kuba)
12:00 / Ukončenie

Vstup: predpredaj - 10€, na mieste - 15€
(V cene je zahrnutý pitný režim, občerstvenie a tanečný program.)

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva. Partnerom podujatia je Ružinovský športový klub.

Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva / prípadne FB-Rádia Viva.

Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, spolu s hlavným mediálnym partnerom, rádiom Viva Metropol. Viac na Facebooku Cultus Ružinov alebo na webe Rádia Viva Metropol/prípadne FCB-Rádia Viva Metropol

Partnermi podujatia sú Zumba Slovensko - www.zumbaslovensko.sk, Ružinovský športový klub, MČ Bratislava – Ružinov a Moveshop.sk.

PROGRAM
8:30 Registrácia 
9:30 Zumba® - team ZIN inštruktorov 
10:30 Zumba® MASTER CLASS 
Daniela Čavojec Česneková (ZES, Slovensko) a Izabela Kin (ZES, Poľsko)
12:00 Ukončenie

INŠTRUKTORI
Daniela Čavojec Česneková (ZES) 
Daniela je školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér. Školila inštruktorov a prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta. Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech. Viac krát vystupovala po boku zakladateľa Zumba programu Beta Pereza a v Apríli 2017 bola súčasťou DVD pre inštruktorov. Daniela sa venuje tancu od svojich 4 rokov a v Zumba fitness našla ideálne spojenie tanca , fitness a pozitívnej energie. Táto energická a obľúbená lektorka vedie svoje pravidelné hodiny v Bratislave, viac info nájdete na www.zumbaslovensko.sk 
Facebook: www.facebook.com/zumbaslovensko
Instagram: zes.daniela.cesnekova

Izabela Kin (ZES) 
Izabela Kin pôsobí ako fitness inštruktorka v Poľsku od roku 2001. Predcvičovala rôzne formy hodín Aerobiku s tanečnými elementmi (Hi-Lo, Latino) a tiež hodiny zamerané na posilňovanie (TBC, ABS, Pilates). Jej láska k cvičeniu a formovaniu tela ju motivovala zúčastňovať sa rôznych súťaží športového Aerobiku. V roku 2006 počas pobytu na Floride objavila Zumba fitness. Po niekoľkých rokoch ako Zumba inštruktorka opustila svoje zamestnanie IT software developera a vrátila sa do Poľska, aby tu predstavila Zumba fitness. V roku 2009 s stala Zumba Education Specialist (ZES) a začala viesť školenia pre inštruktorov a prezentovať na medzinárodných fitnes konferenciách. Bola súčasťou niekoľkých DVD - Zumba Toning 8 a 9 a Zumba Core. Iza je certifikovaná inštruktorka skupinových lekcií (AFFAA), certifikovaný osobný tréner (Academy of Form).

Facebook: https://www.facebook.com/izabela.kin
Instagram: zes.izabela.kinTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Zumba ® Viva party

Na mape

Top