HOMEticket

vytlač si vstupenku doma

HOMEticket je metóda distribúcie vstupeniek výrazne zľahčujúca ich nákup prostredníctvom internetových stránok. Samotná distribúcia spočíva vo vytlačení si vstupeniek priamo na Vašej tlačiarni (laserovej) tam, kde sa aktuálne nachádzate.


Dôležité UPOZORNENIE: Vstupenky metódou HOMEticket si môžete zakúpiť len prostredníctvom Internetu a to vlastným vytlačením a preto každá ponuka mimo Internetu je podozrivá a riskujete, že si zakúpite kópiu a nebude Vám umožnený vstup na danú akciu.
Po výbere akcie a rezervovaní miest si ako typ prevzatia pri platbe online vyberiete HOMEticket, zaplatíte Vami vybrané vstupenky prostredníctvom bankomatovej karty, alebo Internetbankingu a po úspešne zrealizovanej platbe si budete môcť dané vstupenky vytlačiť.
Bohužiaľ nie, len na akcie označené logom a to z toho dôvodu, že nie u každej akcie je možné zabezpečiť autorizáciu a rovnako aj súhlas organizátora danej akcie.
Táto nová distribučná metóda Vás oslobodí od čakania v radoch alebo pri telefóne. Rovnako Vám umožní v poslednej chvíli zakúpiť si vstupenky na vybranú akciu ( ak sú ešte voľné ).
Áno, v prípade, že na danú akciu bolo možné zvoliť si HOMEticket. Je to plnohodnotná vstupenka rovnako, ako bežne predávaná vstupenka prostredníctvom predajných miest siete Ticketportalu.
Nie, nie je potrebný žiadny špeciálny hardware, stačí bežná laserová tlačiareň. Každá vytlačená vstupenka však musí mať ostrý nerozmazaný čiarový kód.
Pri vstupe na akciu bude usporiadateľom skontrolované číslo vstupenky a čiarový kód. Na danú akciu bude vpustený len prvý držiteľ platnej vstupenky. Každý ďalší klient, ktorý sa preukáže rovnakou vstupenkou, nebude na akciu vpustený a vystavuje sa právnym postihom.
Skontrolujte nastavenie PC a tlačiarne, na ktorom idete tlačiť HOMEticket. Skúste na tlačiarni vytlačiť iný dokument. Prípadne postupujte podľa inštrukcií v časti čo robiť v prípade problémov v návode pre vašu tlačiareň.
Vytlačte si HOMEticket z emailu, ktorý vám bol zaslaný po úhrade objednávky prípadne si vytlačte HOMEticket po prihlásení z detailu objednávky v sekcii Moje objednávky.
V prípade, že nemôžete vstupenku vytlačiť, pokúste sa o tlač vstupenky pomocou iného prehliadača. Vstupenky je tiež možné uložiť do počítača ako súbor vo formáte PDF a preniesť ich, prípadne zaslať na iný počítač, kde sa môžete pokúsiť opätovne ich vytlačiť. Pozor však, aby Vaše vstupenky neboli zneužité cudzou osobou. Odporúčame Vám vstupenky po prípadnom prenose a vytlačení na inom počítači z daného počítača ihneď vymazať ! Pozor aby vstupenky uložené v súbore PDF nezostali v koši na danom počítači. Neodporúčame vstupenky tlačiť, alebo prenášať/načítavať ich na verejne dostupných počítačoch ako sú internetové kaviarne, verejne dostupné predajne na tlač materiálov a pod. Ak sa Vám stále nedarí dokončiť operáciu, kontaktujte technické oddelenie spoločnosti Ticketportal SK na e-mailovej adrese support@ticketportal.sk.


Top