Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E

Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 12.11.2016  POZOR! ZMENA DÁTUMU NA: 14.04.2017
Čas/Time: 20.00 - 05.00
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 / Kolárska 3, Bratislava

Popis/Description:

OCEÁN
Skupina Oceán vznikla v roku 1985 a jej pôvodnú zostavu tvorili Petr Muk (spev), Petr Kučera (klávesy), Jan Vozáry (bicie) a Zdeněk Pavelec (gitara), ktorý v roku 1987 kapelu opustil. V tom istom roku sa k formácii pridal Dušan Vozáry (klávesy). Skupina v roku 1993 ukončila činnosť a v roku 2011 sa vrátila na scénu. Okrem novinky Ve smíru (2016) vydala aj radové albumy Dávná zem (1990), Pyramida snů (1991) a 2 1/2 (1992).

Novinka Ve smíru je prvým štúdiovým albumom skupiny Oceán po takmer 25 rokoch a zároveň prvým so speváčkou Jitkou Charvátovou, ktorá sa k formácii pridala v roku 2011. Predtým mala kapela takmer dve dekády pauzu, pôvodným spevákom bol zosnulý Petr Muk. "Celý proces tvorby bol veľmi spontánny, ja som si odbehla od mojej ročnej dcérky, polovicu skúšok sme sa rozprávali a potom sme niečo urobili, a bolo to dobré. Mali sme slzy v očiach. Veci sa diali skrze nás, ale aj okolo nás. Prepojenie s producentom, ktorému sme prenechali zvukovú víziu albumu, bolo skvelé. Celé obdobie tvorby a nahrávania bolo magické," prezradila 41-ročná interpretka, ktorá predtým pôsobila v skupinách Fiction alebo Skyline.

Formácia sa v súčasnej zostave, ktorú tvoria Charvátová, Kučera, Hons a Vozáry, predstaví 14. apríla v Bratislave Atelier Babylón spolu s Marcusom Meyn a skupinou M.I.N.E.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
Oceán - Bludný Holanďan
M.I.N.E /Suspicious Love/ Live in Oberhausen...
Bookmark and Share
Zdieľať