LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU

LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.


Hoci to znie takmer neuveriteľne, Freddie Mercury oslávi svoje 70 – te narodeniny na Slovensku!

Vzdať hold legendárnemu spevákovi sa rozhodla česká formácia Queenie – world queen tribute band, ktorá reprezentuje absolútnu európsku špičku tohto žánru. Ich umenie ocenil dokonca aj Brian May, gitarista legendárnej kapely Queen, ktorý bol z ich vystúpenia nadšený. Pozrieť si ju môžete aj vy, keďže partia z Prahy navštívi na jeseň v rámci európskeho turné aj štyri slovenské mestá. Tešiť sa môžete na veľkolepú, nadupanú šou, počas ktorej budete mať pocit, že sa pozeráte na skutočného Freddieho. Queenie totiž nielen dokonale ovládajú repertoár Queenu, ale majú aj rovnaké hudobné nástroje a kostýmy. Ich koncerty sú jednoducho pastvou pre oči aj uši. Nenechajte si ujsť slovenskú časť turné tejto tribute kapely a navštívte jeden zo štyroch koncertov, na ktorom si zaspomínate na nesmrteľného Freddieho.

Live Forever tour:

17.10. Košice – Spoločenský Pavilón
18.10. Žilina – Dom Odborov - ZMNENA DÁTUMU NA 19.10. A ZMENA MIESTA KONANIA Event House
20.10. Bratislava – Majestic Music Club
21.10. Nitra – Nájomná jednotka 210

Vstupenky VIP v Bratislave zahrňujú vlastný priestor na balkóne klubu s dobrým výhľadom na pódium a s možnosťou sedenia pri stoloch, fajčiarsky priestor, prosecco na každý stôl a základné občerstvenie v podobe slaných pochúťok.

Zľavy/Discounts: ZŤP-S + SPRIEVODCA: 16 € (stačí jedna vstupenka aj pre ZŤP-s a Sprievodca)

Termíny :


Galéria / Médiá :

LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
Bookmark and Share
Zdieľať