Swing Silvester / Bratislava Hot Serenaders | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Swing Silvester / Bratislava Hot Serenaders

Swing Silvester / Bratislava Hot Serenaders
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 31.12.2016 od 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Stará tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava

Popis/Description:

Chcete prežiť silvestrovskú noc v uvoľnenej nálade 20-tych rokov minulého storočia? Chcete pozvať svojich priateľov do Starej tržnice k svojmu rezervovanému stolu? Chcete byť na Silvestra priamo v epicentre Starého mesta ?
Potom neváhajte a rýchlo si rezervujte vstupenky na SWING SILVESTER !

Hudobnú zložku pokryje naša hot jazzová jednotka „Bratislava Hot Serenaders“ . Kapela si síce sem-tam aj oddýchne, ale vy určite nie ! Na parkete si vás totiž podá aj „Šelak Duo alias Gramophon Brothers“ až do skorého rána. Nemenej dôležitý je ale ešte jeden exkluzívny hráč – pravý Pilsner Urquell, čapovaný a pekne do skla.
Dress-code je vítaný, čiže páni v kvádrach, dámy s poletujúcim boa a samozrejme nezabudnite tie správne tanečné topánky – budete ich isto potrebovať !

V cene vstupenky je rezervácia miesta pri vybranom stole a občestvenie v hodnote €10,- /nápoje, snack/. Kapacita je obmedzená, vstupenky sú v predaji len na miesta pri stoloch.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Swing Silvester / Bratislava Hot Serenaders
Bookmark and Share
Zdieľať