164. narodeniny Jacka Daniela

164. narodeniny Jacka Daniela

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

164. narodeniny Jacka Daniela - exkluzívna narodeninová párty Jack Daniel’s Whiskey

Dátum/Date: 4. 10. 2014 od 19:00 hod. do 2:00 hod.
Miesto konania/Place of event: Stará Tržnica, Bratislava
Cena/Price: Lístok: 

Vstupenka: 9,90 - EUR
Vstupenka Jack Daniel’s Special: 49,- EUR (V cene vstupenky získavate 0,5l fľašu Jack Daniel’s Whiskey, voucher na jedlo a tombolový lístok o narodeninovú párty)

Popis/Description:
Príďte osláviť 164. narodeniny zakladateľa svetoznámej Jack Daniel’s Whiskey a zažite neopakovateľnú atmosféru narodeninovej párty v americkom štýle. Ku každému zakúpenému lístku získate porciu amerického jedla, zlosovateľný tombolový lístok o exkluzívne ceny a 0,5l fľašu Jack Daniel’s Whiskey.

Na Jackovej párty zažijete množstvo originálnych atrakcií:
- zahráte si Black Jack o Jackove doláre, za ktoré si môžete kupovať Jackove darčeky
- možnosť zakúpiť si originálny Jack Daniel’s merchandising
- Jackov „testing corner“ s ochutnávkou rôznych druhov Jack Daniel’s whiskey
- tombola o narodeninovú párty a ďalšie atraktívne ceny

Na párty vystúpia:

Kiss Forever Band
Jedna z najlepších európskych revivalových skupín, ktorá sa výhradne zaoberá produkciou kultovej skupiny Kiss. Ich dokonale verné prevedenie od kostýmov, hudby až po pódiovú šou privádza fanúšikov rockovej hudby priam až do extázy. Fanúšikovia rockovej hudby a Jack Daniel’s Whiskey sa majú na čo tešiť. 

Business Leader Band
Business Leader Band je unikátnym mixom topmanažérov z popredných slovenských firiem v kombinácii s profesionálnymi muzikantami. 

She & Me

Na rozohriatie fanúšikov Jacka Danila vystúpi skupina She & Me.
 
* Z bezpečnostných dôvodov vám bude 0,5l fľaša Jack Daniel’s Whiskey odovzdaná pri Vašom odchode z akcie po preukázaní sa vstupenkou. Prebrať si ju môžu iba osoby staršie ako 18 rokov.
* Účasť na akcii je povolená od 18 rokov

* Z bezpečnostných dôvodov vám bude 0,5l fľaša Jack Daniel’s Whiskey odovzdaná pri Vašom odchode z akcie po preukázaní sa vstupenkou. Prebrať si ju môžu iba osoby staršie ako 18 rokov po preukázaní sa dokladom totožnosti.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top