7.Vovoland Talks HOGYAN NEVELJÜNK BOLDOG GYERMEKET

7.Vovoland Talks HOGYAN NEVELJÜNK BOLDOG GYERMEKET

Dátum: 21. februára 2019
Miesto: Üzleti és Tájékoztatási Központ Konferenciaterem Dunajská Streda

Vstupenky

Štvrtok
21
Feb 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
7.Vovoland Talks HOGYAN NEVELJÜNK BOLDOG GYERMEKET

Popis podujatia

Sziasztok.
  A 7. Vovoland Talks-'HOGYAN NEVELJÜNK BOLDOG GYERMEKET' lesz az 1. beszélgetőest  a gyerekekről és szüleikről. Hála a vendégeknek, olyan nagyságokat hívhattunk meg eddig mint Jakupcsek Gabriella, Vujity Tvrtko, Szalay Ádám és áprilisban jön Joshi Bharat. Nagy nagy hála érte nektek,hogy Komáromba is elvihetjük a Vovoland Talksokat.
Ha szeretnétek részletesebb információkat beszélgetőestjeinkről, like-oljátok a Vovoland Talks Facebook oldalt, és a vovo.land instagram oldalt.
Köszönjük, hogy ezt lehetővé tettétek. Csodálatosak vagytok.
 
Ahojte.
Prvý krát Vám prinášame tému o deťoch v rámci  7. Vovoland Talks-AKO VYCHOVAŤ ŠŤASTNÉ DETI'. Vďaka Vám milé publikum, mohli sme Vám pozvať veľké mená z rôznych oblastí - Jakupcsek Gabriella, Vujity Tvrtko, Szalay Ádám, zatiaľ hlavne z Maďarska.  Teraz k nám príde Szalay Ádám nezvyklou témou od neho 😉 V apríli Vám prinášame hosťa Joshi Bharat, a v budúcnosti naše akcie sa objavia aj v Komárne 💖
 Ak by ste sa radi viacej dozvedeli o týchto akciách, dajte like na stránku Vovoland Talks (fb) a vovo.land (instagram).
Sme Vám za tieto možnosti nesmierne vďační, ste Úžasní! Prednášky sú zatial v maďarskom jazyku, ale po  dohode vopred Vám postaráme o profesinálny preklad 🤗
https://www.facebook.com/events/2291451170886644/?ti=cl


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top