Detail info
Close

ABBA SHOW

ABBA SHOW

Dátum: 17. novembra 2024 - 24. apríla 2025
Miesto: Snina, Zvolen, Prešov

Vstupenky

Nedeľa
17
Nov 2024
19:00
ABBA SHOW
Dom kultúry

Snina

Piatok
20
Dec 2024
19:00
ABBA SHOW
Štvrtok
24
Apr 2025
19:00
ABBA SHOW
M Aréna

Prešov

Popis podujatia

Najväčšie hity legendárnej skupiny ABBA v podaní jednej z najlepší revivalovej kapely v Európe! Show vzdá hold 50. výročiu jej prelomového úspechu!  Slávna skupina ABBA oslavuje päťdesiatiny! Show na jej počesť dorazí aj do Sniny a Prešova!

Dancing Queen, Money Money Money, SOS, Waterloo, Mamma Mia, Happy New Year, Thank You For The Music, The Winner Takes It All, Fernando a mnoho ďalších! 

 

Kapela ABBA ABBORN už viac ako 20 rokov cestujú so svojou show naprieč Európou a tešia sa obrovskému úspechu. 🎶 Ich vystúpenie vo Francúzskej televízii sledovalo neuveriteľných 70 miliónov ľudí. A to hlavne vďaka ich autentickosti, ktorá vás vráti späť priamo do 90. rokov. Okrem show vypilovanej k dokonalosti vás oslnia svojím pôsobivým hudobným nadaním. 

 

Zakladajú si totiž na živom vystupovaní, úplne bez elektronického sprievodu, len s basou a biciami. Ich nástrojmi sú hlasy, s ktorými dokážu vykúzliť obdivuhodné spektrum tónov, ktoré vytvoria nezabudnuteľné hudobné predstavenie. 🎤 Tešiť sa môžete aj na pôvodné kostýmy a prepracovanú choreografiu!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top