Detail info
Close

ARAKAIN 40 a DEREŠ

ARAKAIN 40 a DEREŠ

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

40 rokov na scéne s tak veľkou a vernou fanúšikovskou základňou je úctyhodný výkon pre hudobné teleso hrajúce ľubovoľný hudobný štýl. V tomto roku sa 40-ky dožila tvorba thrash-metalových ARAKAIN. Zakladajúci člen a líder Jiří Urban podotýka, ARAKAIN venuje rok 2022 "mapovaniu toho najpopulárnejšieho, a teda i najočakávanejšieho zo svojho repertoáru." Po jarnej časti pomenovanej 40 LETour1 a letných festivalových vystúpeniach kapela nadviaže jesenným 40 LETour2, v rámci ktorého bude na programe 25-ka hitov a pilierov bohatej histórie. Vyvrcholením osláv bude "najväčší koncert v histórii ARAKAIN za účasti bývalých spevákov", 28. januára 2023 v pražskom O2 universum. Dobrou správou je, že jednou zo zastávok bude aj bratislavské MMC 1. decembra.

ARAKAIN pozval na koncert v Bratislave svojich starých priateľov DEREŠ, ktorí vznikli v roku 1985. Počas svojej kapelou prešlo mnoho známych aj menej známych muzikantov (Radovan ,,Vrabec“ Orth, Ľubo Lichý) a aj tragédiu v roku 2006, keď zomrel dlhoročný frontman Vlado ,,Šešo“ Šešera.

 

https://arakain.eu/

https://www.facebook.com/arakain 

https://www.deres.sk/

https://www.facebook.com/deresband

VIP balkón - sedenie pri stoloch, pri barokov okienku s vlastným WC

Zľavy - Z5P na vozíčku 5€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ARAKAIN 40 a DEREŠ
picture ARAKAIN 40 a DEREŠ
Top