ARAKAIN SPACE TOUR 2009

ARAKAIN SPACE TOUR 2009

Dátum: 16. - 17. septembra 2009
Miesto: Bratislava, Košice

Vstupenky

Streda
16
Sep 2009
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ARAKAIN SPACE TOUR 2009
Randal Club

Bratislava

Štvrtok
17
Sep 2009
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ARAKAIN SPACE TOUR 2009
Jumbo centrum

Košice

Popis podujatia

16. 09. 2009  Bratislava, Randal Club; predkapela Asacorr
17. 09. 2009  Košice, Jumbo Centrum; predkapela Ravenclaw

Pôvodne mala skupina Arakain odohrať na Slovensku turné pozostávajúce z piatich koncertov. Stalo sa však to, že hlavný partner série vystúpení odstúpil od zmluvy kvôli neschopnosti splniť si finančné záväzky voči turné, keďže sa kvôli svetovej ekonomickej kríze rozhodol prehodnotiť štruktúru výdavkov na druhý polrok 2009. Koncerty budú teda iba dva, ale dá sa očakávať, že o to lepšia bude na nich panovať atmosféra. Arakain má totiž na Slovensku veľmi silnú fanúšikovskú základňu.

Tohtoročné slovenské turné sa malo pôvodne uskutočniť v apríli, vážne zdravotné problémy speváka Honzu Toužimského sa podpísali pod presunutie na september.

Vstupenky zakúpené na jar ostávajú v platnosti. Tí, ktorí si kúpili vstupenky na ďalšie pôvodne plánované zastávky turné ich môžu využiť na jednom z dvoch nastávajúcich koncertov v Bratislave alebo v Košiciach.  Arakain má navyše pre všetkých slovenských fanúšikov príjemné prekvapenie v podobe zľavy vo výške 4 eur (120 korún) na aktuálny album „Restart“, ktorý vyšiel na jar 2009. Zľavu si budú môcť fanúšikovia uplatniť počas oboch slovenských koncertov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top