Abborn live Show ( Tribute to ABBA ) + DJ SoundTonic AFTERPARTY

Abborn live Show ( Tribute to ABBA ) + DJ SoundTonic AFTERPARTY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

!!! DÔLEŽITÉ!!! Vzhľadom na neisté počasie sa koncert uskutoční v interiéri zámku v koncertnej sále. Počet miest na sedenie je obmedzený. !!!

Na základe úspešných turné skupiny ABBORN v zahraničí sme pre Vás pripravili výnimočnú live show  v krásnom prostredí zámku Kittsee po prvýkrát v Rakúsku. Tento barokový zámok zo 17. storočia obklopený parkom je jednou z najvýznamnejších pamiatok v severnom Burgenlande.

Počas celého podujatia, ktoré bude prebiehať až do ranných hodín, bude príležitosť ochutnať rakúske špeciality a lahodné domáce vína z oblasti Burgenlandu a iné.

Môžete sa tešiť na 90.minút svetelnej a  hudobnej ABBA SHOW v podaní kapely  ABBORN, ktorá pôsobí už viac ako 15 rokov v ABBA tribute biznise a zdieľa právnu ochranu originálnej produkcie. Počas svojej existencie si na viac ako 2000 odohraných koncertoch  v rámci Európy  vychutnalo túto fantastickú show viac ako 500 000 divákov.

Základné kvarteto dopĺňa basová gitara a bicie, vďaka čomu hrá kapela úplne na živo bez akýchkoľvek hudobných podkladov. Šesť spevov, autentický vokálny prejav, perfektná choreografia a originálne kostýmy umocňujú fantastický zážitok z vystúpenia tejto vernej ilúzie najväčšej švédskej legendy.

ABBORN ako jediná ABBA revival z Európy bola pozvaná na prestížny medzinárodný festival RETROBEST 2016, ktorý sa konal v Estónsku, kde vystupovala na jednom pódiu s takými hviezdami ako BONEY M, DJ BOBO, JASON DONOVAN, ACE OF BACE či THOMAS ANDERS z MODERN TALKING.

Kapela absolvovala turné a vystúpenia na prestížnych festivaloch v Estónsku, Španielsku, Portugalsku, Holandsku, Francúzsku, Maďarsku a mnohých ďalších. Kapela taktiež získala angažmán v Dubaji, Abu Dabí, Singapure, Bahrajne.

Neopakovateľný hudobný zážitok skupiny ABBORN na nerozoznanie od originálu.

 Profesionálne výkony spevákov podčiarkujú výnimočnosť celého open air eventu.

 Koncertné spojenie najväčších hitov skupiny ABBA.

Po skončení koncertu pokračuje afterparty DJ SoundTonic. Je typom DJ-a, ktorý preferuje akčný - tanečný štýl, známy aj ako vocal a progressive house..

Pôsobil v Taliansku (Marotta), vo Švajčiarsku ako rezidentný DJ na prestížnych letných a zimných podujatiach.  V roku 2011 predstavil svoje schopnosti mixovania hudby na Maldivách a o rok neskôr prišiel na rad projekt "Soundtonic". V súčasnosti neustále pracuje na nových hudobných projektoch, medzinárodných hudobných turné a živých vystúpeniach po celom svete.

 

Vstupenky:

Miesto: Zámok Kittsee, Rakúsko (Exteriér – nádvorie pod holým nebom)

Státie -  29 Eur
Strieborný sektor /voľné sedenie/  - 39 Eur
Zlatý sektor VIP /voľné sedenie/ - 49 Eur

VIP vstupenka zahŕňa

  • najlepší výhľad na pódium pre nezabudnuteľný zážitok
  • welcome drink
  • možnosť odfotiť sa s členmi kapely ABBORN

 

Linky:

https://laplatarecords.sk
https://www.abborn.com

Aktuality

FacebookTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Abborn live Show ( Tribute to ABBA ) + DJ SoundTonic AFTERPARTY
picture Abborn live Show ( Tribute to ABBA ) + DJ SoundTonic AFTERPARTY
picture Abborn live Show ( Tribute to ABBA ) + DJ SoundTonic AFTERPARTY
Top