Detail info
Close

Aephanemer european tour 2024

Aephanemer european tour 2024

Dátum: 30. marca 2024
Miesto: PINK WHALE, Bratislava
Adresa: Dvořákovo nábrežie, Bratislava

Vstupenky

Sobota
30
Mar 2024
18:30
Aephanemer european tour 2024
PINK WHALE

Bratislava

Popis podujatia

Aephanamer - Francúzska kapela hrajúca melodický death metal bola založená v roku 2014 pôvodne ako sólový projekt Martina Hamicha, ktory po úspechu prvého EP nabral zvyšok zostavy. Kapela raketovo mieri nahor a dosahuje medzinárodné úspechy - od svojho debutu vydala ďalšie tri albumy, pričom posledný vyšiel pod hlavičkou Napalm records. Aephanamer, ktori mimo iného hrali aj na festivaloch Wacken či Hellfest, sa v rámci európskeho turné predstavia prvý krát aj na Slovensku v Bratislave! 

Sinners moon - Epický symfonicky metal pôvodom zo Serede, vstáva z popola v novej zostave. Kapela v minulosti spolupracovala aj s takými menami ako Tony Kakko z kapely
Sonata Arctica, alebo Roland Grapow z Masterplanu. Momentálne pripravujú nový album, z ktorého niekoľko piesní budete mať možnosť počuť medzi prvými! 

Achsar - Známa a zabehnutá levická folk metalova bojová horda sa predstavi už aj s novym albumom! V minulosti kapela spolupracovala s Kopriklaanmi kde im spevák Milan naspieval
slovensku verziu hitu Beer, Beer!


Informácie o podujatí:
Miesto konania: Pink Whale Club
Adresa: Dvořákovo nábrežie, 811 02 Staré Mesto

 

Predaj len formou HOMETICKET !Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top