Agatha Christie: A tak nezostal žiaden

Mestské Divadlo Trenčín
Agatha Christie: A tak nezostal žiaden

Dátum: 4. apríla - 13. mája 2020
Miesto: Kino Hviezda, Trenčín, DK Zrkadlový háj, Bratislava

Majstrovské dielo „kráľovnej detektívky“ Agathy Christie, kde je každý potenciálnou obeťou i vrahom. Nikto však nevie, ktorý černoško je falošný...

Vstupenky

Sobota
4
Apr 2020
18:30
Agatha Christie: A tak nezostal žiaden
Kino Hviezda

Trenčín

Streda
13
Máj 2020
19:00
Agatha Christie: A tak nezostal žiaden
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Popis podujatia

Desať ľudí a jeden rafinovaný vrah, ukrývajúci sa na ostrove, z ktorého niet úniku. Neznámy hostiteľa zločiny jeho hostí, ktoré dokázali pred svetom roky ukrývať. Figúrky desiatich malých černoškov, ktoré postupne miznú, vždy keď je niektorý z nedobrovoľných obyvateľov ostrova zavraždený. A všetko sa to deje podľa riekanky, ktorá visí v salóne. Majstrovské dielo „kráľovnej detektívky“ Agathy Christie, kde je každý potenciálnou obeťou i vrahom. Nikto však nevie, ktorý černoško je falošný...

Osoby a obsadenie (v poradí ako prichádzajú na scénu)
Rogers: Simon Kopunec
Rogersová: Veronika Dražkovcová
Philip Lombard: Juraj Rašla
Vera Claythornová: Diana Minarovičová
Anthony Marston: Matúš Jaco/ Miroslav Mráz
William Blore: Peter Trník
Generál Mackenzie: Milan Bahul
Emily Brentová: Zuzana Mišáková
Sir Lawrence Wargrave: Štefan Richtárech
Dr. Armstrong: Jakub Ružička

Preklad: Karol Dlouhý
Stavba: Miloš Slemenský
Technická spolupráca: Art Event, s.r.o.
Výprava: Silvia Ďurovcová
Hudba: Diana Minarovičová
Produkcia: Zuzana Mišáková
Úprava a réžia: Štefan Richtárech

Upozornenie: Jazyk a akcie detektívneho žánru môžu byť nevhodné pre deti do 12 rokov a citlivé osoby. V predstavení sa fajčí.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Agatha Christie: A tak nezostal žiaden

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Agatha Christie: A tak nezostal žiaden - 27.11.2019 o 18:00 hod.

Predstavenie Agatha Christie: A tak nezostal žiaden, ktoré sa malo konať dňa 27.11.2019 o 18:00 hod. v Kultúrny dom, Nemšová, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 24.1.2020 o 18:30 hod. v novom mieste konania: Kino Hviezda, Trenčín.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 2.12.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 2.12.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 2.12.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top