Ander z Košíc a Traja z Raja

Ander z Košíc a Traja z Raja

Dátum: 12. - 30. apríla 2019
Miesto: Sereď, Omšenie, Kysak

Vstupenky

Piatok
12
Apr 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja
Nedeľa
21
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja
Utorok
30
Apr 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja

Popis podujatia

Legenda československého humoru ANDER z Košíc prichádza s novým premiérovým programom v ktorom sa v jeho príbehoch a veselých príhod s Eržou a Piťom objaví aj mladá herecko-spevácka trojica TRAJA z RAJA, ktorá ponúkne veselé známe, ale i menej známe, či dokonca autorské humorne ladené skladby. Je načo sa tešiť.

Galéria

picture Ander z Košíc a Traja z Raja

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Ander z Košíc a Traja z Raja - 21.5.2018 18:00

Predstavenie Ander z Košíc a Traja z Raja, ktoré sa malo konať dňa 21.5.2018 o 18:00 hod. v MsKS Trebišov, jeZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
 pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
 pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top