Ander z Košíc a Traja z Raja

Ander z Košíc a Traja z Raja

Dátum: 12. - 30. apríla 2019
Miesto: Sereď, Omšenie, Kysak

Vstupenky

Piatok
12
Apr 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja
Dom kultúry

Sereď

Nedeľa
21
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja
Utorok
30
Apr 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ander z Košíc a Traja z Raja

Popis podujatia

Legenda československého humoru ANDER z Košíc prichádza s novým premiérovým programom v ktorom sa v jeho príbehoch a veselých príhod s Eržou a Piťom objaví aj mladá herecko-spevácka trojica TRAJA z RAJA, ktorá ponúkne veselé známe, ale i menej známe, či dokonca autorské humorne ladené skladby. Je načo sa tešiť.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Ander z Košíc a Traja z Raja

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Ander z Košíc a Traja z Raja - 21.5.2018 18:00

Predstavenie Ander z Košíc a Traja z Raja, ktoré sa malo konať dňa 21.5.2018 o 18:00 hod. v MsKS Trebišov, jeZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
 pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
 pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top