Anka Repková

Anka Repková

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 25.11.2014 o 20:30 h.
Miesto konania/Place of event: TeleCafe, Medená 2, Bratislava

Popis/Description:

Speváčka Anka Repková prichádza s novým singlom Vyznanie, ktorý chce naživo predstaviť aj v bratislavskom TeleCafe. Skladba svojim zvukom pripomína filmovú a muzikálovú hudbu. Na koncerte ju predstaví v sprievode klavíristu a sláčikového kvarteta. Meno krstného otca plánuje odhaliť až tesne pred koncertom.Okrem spomínaného singla Vyznanie, odznejú na koncerte v TeleCafe aj ďalšie Ankine piesne z vlastnej tvorby doplnené o známe muzikálové, filmové piesne, jazzové štandardy a šansóny. Môžete sa tak tešiť napríklad na piesne z filmov James Bond, Čarodejník z krajiny Oz, z muzikálov Drakula, Johanka z Arku. Zaspieva tiež francúzsky šansón L ́oiseau, s ktorým zvíťazila v celoslovenskom kole Francúzskej piesne 2001.

Okrem sláčikárov si Anka na koncert pozvala aj svoju talentovanú študentku Ivanu Jelínkovú, ktorá je držiteľkou 3. miesta v krajskej súťaži Francúzska pieseň 2012. Obe speváčky bude sprevádzať klavírista Vašo Michalčík, ktorý je tiež autorom singla Vyznanie.Anka Repková sa narodila 17. novembra v Bratislave. Svoju profesionálnu kariéru odštartovala ešte pred nástupom na Štátne konzervatórium. Na doskách Slovenského národného divadla si v činohre Liliom zahrala po boku Janka Kronera a Diany Mórovej. Nasledovala rola v TV rozprávke Pani Zima. Svoje spevácke, herecké a tanečné schopnosti spojila v muzikáloch Vlasy, Rebelové a Rocky Horror Show. Ako sólistka Big Bandu Gustáva Broma svojim spevom zaujala aj na Markíze v TV show Let ́s Dance a Bailando. Na konte má album Áno, už to viem..., single Znova chcem, V bublinkách a najnovší počin Vyznanie. Zahrala si aj v populárnom seriáli Panelák.

Vstupné/Entry: 5,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top