Detail info
Close

Art of Livin - Joris Roelofs

Art of Livin - Joris Roelofs

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

13. 10. 2008 o 20:00 h
Klub za zrkadlom, Rovniankova 3, Bratislava
Cena v predpredaji: 250,- Sk / 8,29 EUR
Cena na mieste: 300,- Sk / 9,96 EUR

13.10.2008 (pondelok) vystúpi o 20:00 v Klube za zrkadlom - Petržalka v rámci svojho európskeho turné holandský jazzový supertalent Joris Roelofs. Iba dvadsaťdvaročný hráč na altsaxofón, klarinet a flautu už stihol absolvovať angažmán vo Vienna Art Orchestra a Amsterdam Metropole Orchestra, kde si zahral s takými velikánmi ako John Marshall, Gary Smulyan, Ralph Peterson, Pete King a Jimmy Halperin.
Už počas štúdia na Conservatory of Amsterdam získal niekoľko prestížnych ocenení, ako holandskú Deloitte Jazz Award a americkú Stan Getz/Clifford Brown Fellowship Award. Pravidelne vystupuje na festivaloch v Európe i Spojených štátoch.
Hľadajúc nové inšpirácie pre svoj hudobný prejav sa tohto roku presťahoval do New Yorku, kde vydal svoj debutový sólo album, ktorý kritika označila za „zatiaľ najprogresívnejší prístup k jazzovým klasikám, popretkávaný vlastnými skladbami vykazujúcimi svieži a inovatívny prístup.“
Po turné v Amerike svoj album predstaví aj európskemu publiku. Okrem klubov a sál vo Viedni, Haagu a Amsterdame zavíta aj do Bratislavy. Na vystúpeniach ho budú sprevádzať Ari Hoenig na bicích, Aaron Goldberg na klávesoch a Matt Penman na kontrabase.
Joris Roelofs sa nebojí žiadneho experimentu a na svoj bratislavský koncert prizval aj slovenských Vjs združených pod hlavičkou Euforion Visual Crew.


 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top