Arve Henriksen & David Kollar, Miriam Kaiser Trio

Arve Henriksen & David Kollar, Miriam Kaiser Trio

Dátum: 18. augusta 2019
Miesto: AT HOME GALLERY Synagóga, Šamorín

Vstupenky

Nedeľa
18
Aug 2019
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Arve Henriksen & David Kollar, Miriam Kaiser Trio

Popis podujatia

Arve Henriksen(NO) & David Kollar(SK), Miriam Kaiser Trio(SK) Koncert

Arve Henriksen & David Kollar
Stretnutie inovatívneho slovenského gitaristu, hudobného skladateľa a zvukového dizajnéra Davida Kollara a norského trúbkového maestra Arve Henriksena.
Strhujúce zvukové scenérie a strašidelné melódie zmiešané so zvukovou hudbou, etnickými vplyvmi, elektronickým prieskumom, jazzovými hybridmi a postrockovými rifmi sú jadrom tohto hudobného stretnutia.

Miriam Kaiser Trio
Nápaditá hudba plná obrazov, emócií, hlbokých textov a fascinujúceho hlasu. Tak by sme mohli opísať tvorbu slovenskej huslistky, speváčka a skladateľky Miriam Kaiser. Jej výraz a hudobný jazyk spája klasickú eleganciu a krásu s moderným experimentálnym umením inšpirovaným ľudovou melodikou. Zásadným prvkom v jej novej tvorbe je looper, vďaka ktorému možno v sláčikovom triu priamo na koncerte naraz vrstviť hudobné plochy a vytvárať tak aj veľký zvuk sláčikového telesa. Zároveň niektoré zo skladieb zostávajú jednoduché, jemné a ženské.

Viac informácií na: www.athomegallery.orgTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top