BEZZUBATÁ

BEZZUBATÁ

Dátum: 13. decembra 2019 - 29. januára 2020
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála

Vstupenky

Piatok
13
Dec 2019
18:00
Sobota
14
Dec 2019
19:00
Štvrtok
19
Dec 2019
19:00
Piatok
10
Jan 2020
19:00
Streda
29
Jan 2020
19:00

Popis podujatia

Mladá žena sa zobudí bez horných rezákov. Spomienky má matné. Bola ženou s neodolateľným úsmevom a prchkou povahou. Asi bola Smrť a je s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná. Kto je ona? Kto je Smrť? Kto je otec? Začína sa sureálno-bizarno-melancholické road-movie, cestovanie priestorom a časom, vnútornými a vonkajšími svetmi. Začína sa putovanie po zubárskych ambulanciách. Pátranie po sebe. Možno Smrť je po smrti. Čo robí Smrť na onom svete? Dá sa po smrti priviesť na (druhý) svet nový život? Kto urobí z Bezzubatej opäť Zubatú? Dramatik a interný dramaturg Divadla Thália v Košiciach Miklós Forgács ponúka zábavno paranoidné odpovede na príjemne znepokojivé otázky. Alebo naopak. Variácie na zmätenosť.

V réžii umeleckého šéfa divadla Eduarda Kudláča.

Účinkujú: Eva Moresová, Michal Tomasy, Michal Koleják, Ján Dobrík, Iveta Pagáčová, Ivana Kubáčková, Dávid Uzsák, Boris Zachar, Tajna Peršić, Kristína Sihelská, Andrea Juhásová, Braňo Bačo.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top