Beautiful things party

Beautiful things party

Dátum: 28. februára. 2009
Miesto: DOPLER club Bratislava

Vstupenky

Sobota
28
Feb 2009
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Beautiful things party
DOPLER club

Bratislava

Popis podujatia

28.02.2009 / Dopler klub, Bratislava
Beautiful Things presents Judge Jules (Judgement Sundays, BBC1 / UK) Agnelli & Nelson (UK) Pico (SK), Tom Haley (SK), Jet Fever (CZ) 
Ticket: normal - 15 Eur/451,90 Skk, VIP - 22 Eur / 662,80 Skk

Určite každá minuloročná Beautiful Things ponúkla mnoho a mnoho jedinečných momentov. Avšak pred nami je už nový rok a čakajú nás daľšie výzvy, ktoré chceme do bodky naplniť. Dámi a páni otvorme teda spolu príbeh - Beautiful Things 2009! 28.02.2009 - Beautiful Things presents Judge Jules, Agnelli & Nelson. Ako hlavnú hviezdu večera privítame charizmatického, Ibizou a rokmi ošľahaného "P"ána z Veľkej Británie Judge Jules. Tento "P"án sa po troch rokoch vracia na Slovensko a jeho fanúšikovia sa už nevedia dočkať na guľometnú paľbu jeho charakteristického hard dance / trance soundu. Určite radi sledujeme stage a za ním veselú dvojicu. A tak tomu bude aj tentokrát. Headlinerovi večera bude sekundovať legendárne producentské a DJ-ské duo, ktoré si hovorí Agnelli & Nelson. Všetci sme v plnom očakávaní, čo nám títo dvaja páni predvedú.

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top