Beckovské Slávnosti 2014

Beckovské Slávnosti 2014

Dátum: 18.7. – 20.7.2014
Miesto: Beckov

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Beckovské Slávnosti 2014
18.7. – 20.7.2014
Beckov

Beckov

Popis podujatia

Dátum/Date: 18.7. – 20.7.2014 (od 08:00 hod.)
Miesto konania/Place of event: Beckov, Slovensko
Vstupné/Entry: 5 € predpredaj a 7 € na mieste

Popis/Description:

Beckovské Slávnosti klopú na dvere

Leto už opäť útočí. Slnečné lúče príjemne šteklia a provokujú k zábave. Nudíte sa a čakáte na zázraky?  Všetky smútky a problémy nechajte minulosti aj zázraky sa občas udejú.   Od 18. až do 20. júla sa Beckov premení na najčarovnejšie miesto rozprávkovej atmosféry, pohody a nezabudnuteľnej zábavy. Kúzlo pradávnych časov bude dýchať po tieto dni z každej jeho uličky.

Legendárne Beckovské Slávnosti sú späť. Aj tento rok sa v dňoch 18. Až 20. Júla v jednom z najmalebnejších kútov Slovenska predvedú  Bludní rytieri na hrdých tátošoch .  Najlepší remeselnícki majstri prekvapia svojimi umeleckými kúskami.  Majstrovstvá sveta v hode vidlami VIDLOMET  sú už domácou tradíciou. Môžete sa tešiť na množstvo  diskusií, premietania alebo prezentácií na aktuálne i neobyčajné témy. Pomyselnou čerešničkou bude rozprávanie známeho cestovateľa Petra „Becka“ Ondrejoviča , ktorý predstaví svoje neuveriteľné dobrodružstvá z  rovníkových oblastí Ameriky a Afriky. Nemenej zaujímavou témou budú včely a ich nezanedbateľné miesto v našom živote. Liečenie medom, peľom, propolisom i ďalšie dôležité informácie. Aká by to bola zábava bez hudby?  V Beckove sa už pravidelne objavujú tie najlepšie kapely a interpreti z domácej scény. Toto leto tomu nebude inak. Zatiaľ prezradíme len jedno meno. Struny na gitarách pre vás rozozvučí populárny Gladiátor.

Ďalšie informácie k podujatiu: Beckovské Slávnosti

Zľavy/Discounts: deti do výšky vidiel/120cm - zdarmaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Beckovské Slávnosti 2014

Na mape

Top