Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť online formou Home Ticket!

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 je festival chutí pre kulinárskych nadšencov, ktorého cieľom je inšpirovať chuťové bunky gurmánov, priaznivcom zelených vajíčok, ako aj ich rodinných príslušníkov a priateľov, koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov a techník varenia vrátane zdielania receptov. Ukázať, že chuť, výnimočnosť, ako aj jemnosť pripravovaného jedla sa vďaka „vajíčku“ niekoľkonásobne zvyšuje, že zelené vajíčko umožňuje variť zdravo, pričom zlepšuje a predlžuje kvalitu života. Jednoducho, dokázať že Big Green Egg je synonymom pre užívanie si tých najlepších pôžitkov, ktoré príroda sama ponúka, pretože život so zeleným vajíčkom chutí skvele.

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 je v podstate otvorená škola varenia, v ktorej svoje kulinárske majstrovstvo predvedú najlepší šéfkuchári Slovenska: Andrej Roth, Branislav Križan, Marián Filo, Adam Iľaš, Lukáš Guzman, Peter Frolo, Marek Ort, František Sedlák, Ján Lenthardt, Martin Korbelič, Pavol Šipkovský, Michal Baniar, Bazalovci tím, Peter Bracho, Jaroslav Ertl, Pavel Kubík, Michal Konrád, Vojtech Simor, Hricisin Michal, Lukáš Holý, Oskar Klanert, Vojto Artz, Karol Sklenár, Peter Krištof, Martin Hoferica, Daniel Hrivňák (zmena šéfkuchárov je vyhradená)
Aktuálne info o Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020: https://www.facebook.com/events/489172901955737/
Program: Sobota, 06.06.2019

08:00 – 11:00 hod. (neoficiálny program) príchod šéfkuchárov, príprava, zapaľovanie a zahájenie varenia pokrmov na ochutnávku “koštoviek”
v tejto neoficiálnej časti začnú prítomní šéfkuchári chystať a následne variť koštovky, časť bez prítomnosti verejnosti

11:00 hod. oficiálne otvorenie festivalu chutí #flavourfairslovensko
11:00 – 16:30 hod. ochutnávka pripravených pokrmov “koštoviek”
otvorenie podujatia a začatie degustácie, ako aj školy varenia, budeme sa učiť pripravovať burgre, steaky, ryby, hydinu, divinu, ako aj veľké kusy mäska, či piecť domácu ťahanú štrúdlu, frgále, ale aj karamelové veterníky

16:30 – 17:00 hod. ukončenie podujatia, vylosovanie výhercu Big Green Egg model MiniMax™ a tomboly

Sprievodný program:
Prezentácia, koštovka a predaj piva z remeselného pivovaru LIPTOVAR.
Persson s.r.o., http://www.liptovar.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj ovocných a bylinných vín HREHOR.
Ovocinár Hrehor s.r.o., http://www.uovocinara.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj vín vinárstva Domin & Kušický
Víno Natural Domin & Kušický s.r.o., https://www.dominkusicky.sk/

Prezentácia, koštovka kávičiek, čajov a limonád
Gastrovia Group, s.r.o. , https://www.gastrovia.sk/

Prezentácia WWOO (wwoo.sk) – vonkajšia kuchyňa z betónu a s integrovaným Big Green Egg model Large, pracovnou plochou a drezom a dizajnové ohniská a terasový nábytok Quan Garden Art (quangardenart.sk)

Hudba: Mirka Miškechová
Unplugged DUO 2 gitary, 2 spevy a známe gitarové songy pre každého
Alek Malo (Dolly Booster) a Oliver Šipkovský (RockFor),
Profesionálny DJ Roman Vicena

Čo si so sebou zobrať: Dobrú náladu, fotoaparát, poznámkový blok na recepty. Pohodlné oblečenie a obuv na záhradnú party. V prípade chladu a dažďa doporučujeme zobrať so sebou teplejšie oblečenie, gumáky a nepremokavú bundu s kapucňou, prípadne pršiplášť alebo dáždnik.

Veľkú tašku na výhodný nákup sortimentu Big Green Egg so zľavou 5 %. (platí len pre nákup a urobené objednávky na zostavy počas podujatia, špeciálna 15 % zľava na použité „demo“ zostavy, v ktorých sa bude variť počas podujatia (MX a L), nutné dopredu rezervovať na info@biggreenegg.sk)

Deti, pre ktoré máme pripravený nafukovací hrad na skákanie.

Cena za vstupenku je all inclusive (všetky koštovky, alko koštovky, pivo, nealko, káva a receptár + sprievodný hudobný program)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 - 6.6.2020 o 11:00 hod.

Predstavenie Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020, ktoré sa malo konať dňa 6.6.2020 o 11:00 hod. v Zámostie 180, Považská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top