Boris Brejcha in Bratislava

Boris Brejcha in Bratislava

Dátum: 26. februára 2021
Miesto: Rafinery Gallery, Bratislava

Jeden z top DJov sveta v Bratislava už v októbri.

Vstupenky

Piatok
26
Feb 2021
21:30
Boris Brejcha in Bratislava
26.2.2021 21:30 BACKSTAGE VIP
Rafinery Gallery

Bratislava

Piatok
26
Feb 2021
21:30
Boris Brejcha in Bratislava
26.2.2021 21:30 Normal
Rafinery Gallery

Bratislava

Popis podujatia

Poznačte si dátum 26.2.2021, pretože si spoločne užijeme exkluzívnu party!

Hlavným hosťom bude jeden z najžiadanejších svetových DJov Boris Brejcha 🎭

🎶 Nemecký DJ, ktorý svoju tvár väčšinu času skrýva za benátskou divadelnou maskou zavíta po druhý raz na Slovensko. Boris Brejcha debutoval v roku 2006 trackmi v žánri house na berlínskom labele Autist Records. Od tej doby prešiel veľmi dlhú cestu, vydal nespočetne veľa singlov a viacero albumov. Spolu s kolegami a priateľmi – Ann Clue a Deniz Bul spoločne založili vydavateľstvo FCKNG SERIOUS. Začiatkom tohto roka Brejcha vydal šiesty štúdiový album – Space Diver. Boris Brejcha je absolútny priekopník žánru hi-tech minimal, ktorý milujú jeho fanúšikovia po celom svete. Má za sebou mega úspešné show a vypredané haly. Svoje DJské umenie predviedol už dvakrát aj pre francúzsku sériu eventov Cercle v prostredí parížskeho Grand Palais a hradu Château de Fontainebleau.

Vy si ho budete môcť vychutnať v piatok 26.2. 2021 v Bratislave. Priestor Refinery Gallery bude hostiť exkluzívnu party s limitovaným množstvom vstupeniek.


Boris Brejcha zažiari vo svetle reflektorov v piatok 26. februára v Refinery Gallery 🌟

🎟️ 🎟️ Vstupenky: čoskoro v sieti https://www.ticketportal.sk

VSTUP: 18+


Sleduj náš instagram tu: https://www.instagram.com/aldea.music/

 

BACKSTAGE VIP TICKET:

  • Oddelený sektor s vyšším komfortom
  • Možnosť rezervovania stand by stolov
  • Vlastný VIP bar
  • Vyvýšený priestor za DJs
  • Vlastný VIP vstup do priestoru eventu
  • Šatňa zdarma

 EN

26.2.2021 – mark the date! We are going to celebrate a party reunion!

Boris Brejcha – one of the most wanted world DJs will be headlining the show 🎭

🎶 German DJ who hides his face behind Venetian art mask will come back to Slovakia for the second time. Boris Brejcha debuted in year 2006 with house tracks for Berlin based label Autist Records. From that time, he has gone a long way. Released many tracks and multiple albums. With his friends and colleagues – Ann Clue and Deniz Bul – they founded label FCKNG SERIOUS. In the beginning of the year 2020 Brejcha has released sixth studio album – Space Diver. Boris Brejcha is an absolute pioneer of hi-tech minimal genre which is praised by the fans all around the globe. He has played amazing show and sold out many huge halls. Boris Brejcha has presented his DJing art two times for French video series – Cercle with beautiful background of Grand Palais in Paris and Château de Fontainebleau.

You can enjoy his DJing skills and music art on Friday 26th of February 2021 in Bratislava. Refinery Gallery event space will be hosting an exclusive party with limited amount of tickets.

Boris Brejcha will perform on Friday 26th of February 2021 in Refinery Gallery 🌟

🎟️ 🎟️ Tickets: Soon available https://www.ticketportal.sk
Entry: strictly 18+


Follow us on Instagram: https://www.instagram.com/aldea.music/Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Boris Brejcha in Bratislava

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ/CHANGED - Boris Brejcha in Bratislava - 10.10.2020 21:30

Predstavenie Boris Brejcha in Bratislava, ktoré sa malo konať dňa 10.10.2020 o 21:30 hod. v Rafinery Gallery, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.2.2021 o 21:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 24.9.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 24.9.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 24.9.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top