Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Bratislava Hot Serenaders - Profile concert Žilina

Bratislava Hot Serenaders - Profile concert Žilina

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Aj keď situácia nie je ideálna, a na koncerty po Slovensku sme nezískali žiadnu podporu zo strany inštitúcií, cítime, že musíme ísť ďalej. Rozhodli sme sa predstaviť náš nový album v slovenskej premiére, kde inde, ako pred našim verným publikom v Žiline. Toto nové CD, ktoré sme akurát odovzdali do výroby, je vyvrcholením 30 ročnej práce orchestra, pod vedením fenomenálneho trubkára a hudobníka Juraja Bartoša, a prináša našim poslucháčom to najlepšie z nášho nového repertoáru. Môžete sa tešiť na hity rokov 20. a 30., a ako prídavky môžu zaznieť skladby ktoré preslávil F. K. Veselý. To už necháme na vás, veď tí čo naše koncerty v ŠKO navštívili v minulosti, dobre vedia o čom píšeme 😊

 

Na tomto mieste by malo byť poďakovanie partnerom, ale bude vyzerať inak ako obvykle:

Ďakujeme Štátnemu komornému orchestru Žilina za ústretovosť a podporu pri organizovaní tohto koncertu. A ďakujeme všetkým, ktorí si kúpia vstupenku, bez vás by sa koncert nemohol uskutočniť.

 

Jednotné vstupné 15 €.

Koncert sa uskutoční podľa platných hygienických nariadení, v režime OP a s povinným respirátorom.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Bratislava Hot Serenaders - Profile concert Žilina
Top