Detail info
Close

CARMINA BURANA  - Najslávnejšie hudobné dielo Carla Orffa v podaní Speváckeho zboru mesta Bratislavy

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
CARMINA BURANA - Najslávnejšie hudobné dielo Carla Orffa v podaní Speváckeho zboru mesta Bratislavy

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Scénická kantáta Carmina Burana nemeckého skladateľa Carla Orffa patrí k najznámejším hudobným dielam. Verše plné energie, emócií a dramatickosti sú dôkazom, že aj ľudia v stredoveku vedeli vášnivo žiť. Započúvajte sa do chorálnej interpretácie najznámejšieho hudobného diela Carla Orffa.
Carmina Burana je súborom zhudobnených stredovekých rukopisov s milostnou, náboženskou, satirickou a pijanskou tematikou. Medzi najznámejšie patrí mimoriadne emotívna a dramatická hudba úvodnej časti O, Fortuna (Šťastie), ktorú môžete poznať z reklám, filmov či počítačových hier. Súčasťou diela sú harmónie s ťažkými rytmickými úsekmi, ktoré dávajú hudbe originálny vnútorný charakter. Carmina Burana v Kursalone odznie v podaní Speváckeho zboru mesta Bratislava, ktorý je jedným z najvýznamnejších hudobných telies svojho druhu na Slovensku.

Spevácky zbor mesta Bratislavy vďaka umeleckému vedeniu dirigenta Adriana Kokoša exceluje v interpretácii aj tých najnáročnejších svetových diel. Schopnosti zboru sú ocenené nielen doma, ale aj v zahraničí, kde je zbor častým hosťom. Spevácky zbor mesta Bratislava bude tento rok otvárať 77. ročník Hudobného leta.

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116€ / 4 osoby

Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky. Koncert je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top