Detail info
Close

CIGÁNSKI DIABLI, Giani Lincan a cimbalová hudba Pekovci

CIGÁNSKI DIABLI, Giani Lincan a cimbalová hudba Pekovci

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

30. apríla uvítame v Maladinove najlepší cigánsky orchester na svete, legendárnych Cigánskych Diablov. V rámci tohto podujatia nám urobí nezabudnuteľnú zábavu cimbálová hudba Pekovci. Hudbou nabitý večer zavŕši špeciálny hosť, jeden z najznámejších svetových hráčov na cimbal Giani Lincan, ktorý si zahrá spolu s Ernestom Šarközim, jednym z najlepších cimbalistov na svete.Cigánski Diabli (v zahraničí známi pod názvom Gypsy Devils) prinášajú originálne nové virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmiernou dávkou temperamentu.  Podujatie sa uskutoční v apartmánovom rezorte Maladinovo. V rámci akcie sa uskutoční slovenský rekord v hromadnom hraní na cimbal, na ktorom sa zúčastnia cimbalisti z troch krajín. 

Milovníci kvalitnej hudby, cimbalov a rekordov, nenechajte si ujsť toto exkluzívne podujatie. V Maladinove, Vás čaká temperament, vášeň a poriadna dávka energie – pripravte sa na veľkolepú hudobnú oslavu.

Tešíme sa na Vás! Koncert sa uskutoční vo vonkajších priestoroch, za každého počasia. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top