Detail info
Close

CIGÁNSKI DIABLI - VALENTÍNSKY KONCERT

CIGÁNSKI DIABLI - VALENTÍNSKY KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

CIGÁNSKI DIABLI - VALENTÍNSKY KONCERT


Priprav svojej láske prekvapenie v podobe diabolského Valentína!
Príďte si spolu vychutnať Valentínsky koncert Cigánskych Diablov.
V tento výnimočný večer sa môžete tešiť na prierez najkrajších a zároveň aj notoricky najznámejších čardášov, rómskych, slovenských a židovských skladieb, či klasiku doplnenú výnimočnou virtuozitou, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou umeleckého prejavu Cigánskych Diablov.
Všetci s láskou k hudbe v srdci sú vítaní!

V programe zaznejú aj skladby z posledného hudobno-tanečného projektu vytvoreného v spolupráci Jánom Ďurovčíkom a Slovenským Divadlom Tanca, s názvom "Cigáni Idú do Neba".

"Prešov jednoducho nemôžeme vynechať. Máme radi toto mesto a tešíme sa na jeho obecenstvo, ktoré je náročné, vnímavé a neskutočne temperamentné," - hovorí cimbalista a umelecký vedúci Ernest Šarközi.

Ernest Šarközi - cimbal a umelecký vedúci

Stefan Banyak - husle/primáš

Silvia Šarköziová - violončelo/spev

Jozef Farkaš - viola

Róbert Fehér - kontrabas

Zoltán Grunza - klarinet

Orchester Cigánski Diabli reprezentuje Slovensko po celom svete už od roku 2007. Vystupoval na všetkých piatich kontinentoch a v 35 krajinách, vrátane USA, Austrálie, Kanady, Japonska, Číny, Južnej Kórei, Mexika, Egypta a takmer celej Európy. Reprezentoval Slovensko aj na Letných olympijských hrách 2008 v Londýne,
Zimných olympijských hrách 2010 vo Vancouveri, na Expo 2008 v Zaragoze a Expo 2010 v Šanghaji. Medzi prestížne koncertné sály, v ktorých vystupoval, patria Berlin Philharmonics, Komische Oper a Kozerthaus v Berlíne, Royal Opera House-London, Hans Max Saal-Munich, Smetanova síň v Prahe, Konzert und Kongressaal Luzern, Concert Hall Melbourne, Goldener Saal-Musikverein-Vienna, Is Sanat Hall-Istanbul, Culture Palaise –Novosibirsk...--


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top