Detail info
Close

CIGÁNSKI DIABLI – VIANOČNÝ KONCERT

CIGÁNSKI DIABLI – VIANOČNÝ KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prinášame do Košíc Vianočný koncert obľúbeného orchestra Cigánski diabli. Pripravte sa na dávku temperamentu, emócie a skvelého hudobného zážitku. 

Počas koncertu zaznejú cigánske, ľudové, etno i populárne skladby v podaní najúspešnejšieho cigánskeho orchestra Cigánski diabli. Inštrumentálne skladby aj skladby so spevom Silvie Sarkoziovej plné energie a temperamentu vytvoria u divádkov nádherné emócie a nezabudnuteľný zážitok. 

Orchester počas koncertu ponúkne to najlepšie zo svojej tvorby. Je to pestrý prierez repertoárom slovenského, cigánskeho a medzinárodného folklóru, doplnený virtuóznymi skladbami pre cimbal, husle, klarinet a piesňami v podaní Silvie Šarköziovej.
Môžete sa tešiť na jedinečné spojenie ľudovej hudby so svetovou klasikou či ďalšími hudobnými žánrami, ako jazz, etno, flamenco či gypsy music. Publikum na Slovensku i v cudzine si obľúbilo nielen nové originálne virtuózne skladby Cigánskych diablov, ale
aj fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s nesmierným temperamentom. V programe zaznejú aj skladby z posledného hudobno-tanečného projektu vytvoreného v spolupráci Jánom Ďurovčíkom a Slovenským Divadlom Tanca, s názvom "Cigáni Idú do Neba". 

Ernest Šarközi - cimbal a umelecký vedúci
Štefan Banyak - husle/primáš
Silvia Šarköziová - violončelo/spev
Jozef Farkaš - viola
Róbert Fehér - kontrabas
Zoltán Grunza – klarinet


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top