ČS LEGENDY – TUBLATANKA

ČS LEGENDY – TUBLATANKA

Dátum: 16. októbra 2020
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
16
Okt 2020
21:00
ČS LEGENDY – TUBLATANKA

Popis podujatia

Názov podujatia - ČS LEGENDY
TUBLATANKA, je nestarnúca a žijúca legenda ČS rockovej scény, / už 27 rokov /. Ich známe hity zaznejú po prvý krát u nás v clube HRON.
Tieto hity si môžete vychutnať v clubovej atmosfére, už 3.apríla. Zakúpte si už teraz najlepšie miesta.

Dátum: 16.10.2020
Čas: 21.00 hod
Cena: 20€ státie
30€ sedenie
Vstup od 18 rokov.

Upozornenie: Začiatok podujatia, neznamená, že je čas, kedy vystúpia interpreti! Interpret uvedený na dané podujatie, je iba ako hosť večera!

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ČS LEGENDY – TUBLATANKA - 3.4.2020 o 21:00 hod.

Predstavenie ČS LEGENDY – TUBLATANKA, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2020 o 21:00 hod. v Clube Hron, Podunajské Biskupice Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.10.2020 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - ČS LEGENDY – TUBLATANKA - 3.4.2020 o 21:00 hod.

Predstavenie ČS LEGENDY – TUBLATANKA, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2020 o 21:00 hod. v Clube Hron Podunajské Biskupice Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšie dni.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top