Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Children Of Bodom

Children Of Bodom

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum: 20.11.2013
Čas: 20:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava
Cena
V predpredaji: 29,-€
Na mieste: 35,-€

Popis:
Fínska metalová legenda CHILDREN OF BODOM zahrá  20. novembra 2013 v bratislavskom Majestic Music Clube
. V rámci pripravovaného turné Halo of Blood over Europe zažije skupina s 20-ročnou históriou slovenskú premiéru. Predaj vstupeniek štartuje v pondelok 15. apríla v sieti Ticketportal.

CHILDREN OF BODOM je jedna z najslávnejších fínskych hudobných skupín. Kapela vznikla v roku 1993 pod menom IneartheD v meste Espoo. Neskôr sa premenovali na Children of Bodom. Názov skupiny pochádza z doteraz neobjasnej trojnásobnej vraždy kempujúcich teenagerov, ktorá sa stala v lete roku 1960 pri jazere Bodom. Témami skladieb je aj preto najčastejšie práve jazero Bodom a vraždy, ktoré sa tu odohrali. V motívoch kapely tiež dominujú smrť a problémy v osobných vzťahoch. Debutový album Something Wild vyšiel v roku 1997, singel nazvaný „Children of Bodom“ sa dostal priamo na prvé miesto vo fínskej hitparáde. Tlač ich označila za nových kráľov fínskeho undergroundu. Do dnešného dňa vydala skupina osem štúdiových albumov vrátane aktuálneho Halo of Blood. Medzi najznámejšie skladby patria Downfall, Hate me, In your face, Angels Don’t Kill či Everytime I die.

Zľavy a vstupenky pre deti:
Bez nároku na zľavy !!!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top