Cigánsky oheň 2021 - Goran Bregovič

Cigánsky oheň 2021 - Goran Bregovič

Dátum: 29. augusta 2021
Miesto: Amfiteáter Banská Bystrica
Adresa: Cesta na amfiteáter 494/2, Banská Bystrica
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Nedeľa
29
Aug 2021
18:00
Cigánsky oheň 2021 - Goran Bregovič
Amfiteáter Banská Bystrica

Banská Bystrica

Popis podujatia

Cigánsky oheň 2021 - Goran Bregovič
Špičkový balkánsky muzikant Goran Bregovič sa v Banskej Bystrici predstaví v rámci projektu „Cigánsky oheň“ so skupinou Wedding and Funeral Band,. ktorá má v repertoári skladby z filmov Dom obesenca, Arizona Dream, Underground aj Kráľovná Margota ako Kalašnikov.
Skutočnosť že Goran Bregovič spolu so svojou skupinou Wedding and Funeral Band a za sprievodu cigánskeho orchestra Gypsymusic Alexandra Daška , vynikajúceho Mariana Čekovského, sólistov Gitana a Zola Rotha,ktorí budú hrať a spievať známe cigánske zľudovelé a štylizované piesne balkánu ale aj Slovenska, je reálnym predpokladom temperamentného hudobného zážitku a mimoriadného úspechu.

Nenechajte si ujsť unikátnu, pôsobivú a temperamentnú cigánsku hudbu ,spev a tanec.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top