Detail info
Close

Clive Bunker / Jethro Tull

Clive Bunker / Jethro Tull

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Angličan Clive Bunker – bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull.  

 

Pozývame vás na koncert žijúcej legendy Clive Bunker, ktorý hral na bicie v legendárnej britskej prog rockovej kapele Jethro Tull. 

Vystúpi so špeciálnym bluesrockovým koncertným programom v sprievode kapely fenomenálneho talianskeho gitaristu a speváka Riki Massiniho. Koncertný program autorskej tvorby, bubeníckych sól, ale aj krátke spomenutie na dobu jeho pôsobenia v Jethro Tull. Nenechajte si ujsť túto hudobnú udalosť roka 2024 . Predpredaj lístkov je v sieti Ticketportal. 

Predkapelu im bude robiť legendárna bluesová stálica ZVA 12-28 blues band, ktorú určite nemusíme nikomu predstavovať. 

Podujatie bolo presunuté z NKP Bombura do prostredia nádhernej, nespútanej, divokej no takmer nedotknutej prírody pri obci Ábelová. Celé sa to udeje priestore kompletne zrekonštruovaného, priestorovo viac než štedrého, kamenným plotom obohnaného, jazierkom disponujúceho, tradičného gazdovského dvora. Možnosť free stanovania ( milion star hotel) a parkovania samozrejme v cene lístku. Jedlo a pivko na mieste udalosti a ak mi aj pršalo, máme pripravenú parádnu stodolu, v ktorej určite nezmoknete. 

V komentároch sú fotky priamo z miesta činu a mapa s presnými gps. Veríme, že vás zmena z klubového prostredia do open airového príliš nezaskočí a spoločne si vychutnáme dva parádne koncerty a after party s vinylovou príchuťou.  

 

Viac : https://jethrotull.com/the-attic/past-band-members-and-guests/clive-bunker/

Predpredaj 25€, na mieste 30€

 

Koncert sa odohra za každého počasia


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Clive Bunker / Jethro Tull
picture Clive Bunker / Jethro Tull

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Clive Bunker / Jethro Tull - 22.06.2024 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Clive Bunker / Jethro Tull, ktoré sa malo konať dňa 22.06.2024 o 19:00 hod. v Bombura NKP, Brezno,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: KC Ábelová.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top