Detail info
Close

DOKUMENTÁRNE VEČERY LUDWIGA BAGINA NA TÉMU

DOKUMENTÁRNE VEČERY LUDWIGA BAGINA NA TÉMU

Dátum: 23. apríla 2024
Miesto: DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
Adresa: Vígľašská 1, Bratislava 5 - Petržalka

Vstupenky

Utorok
23
Apr 2024
18:30
DOKUMENTÁRNE VEČERY LUDWIGA BAGINA NA TÉMU
DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava

Bratislava 5 - Petržalka

Popis podujatia

Nový cyklus projekcií dokumentov s diskusiami hostí Ludwiga Bagina.

Projekt Kultúrnych zariadení Petržalky venovaný reflexii aktuálnej spoločenskej téme. Ambíciou cyklu je mienkotvorne sa zapojiť do verejného diskurzu pod vedením známeho moderátora Ludwiga Bagina, ktorý je zárukou, že téma nebude kĺzať po povrchu. Večery Ludviga Bagina na tému je formátom zloženým z filmovej projekcie kvalitného dokumentárneho filmu stanovujúceho rámec následnej diskusie so zaujímavými komponentnými odborníkmi a osobnosťami.


Prvý večer bude venovaný téme "Konzum-pop-legenda" filmom o legende popu Mirovi Žbirkovi. Film Meky nakrútil filmár, spisovateľ a novinár Šimon Šafránek ako svoj druhý celovečerný dokument. Otvorenie témy portrétom Mekyho Žbirku sme zvolili preto, aby divákov uviedol do širšieho kontextu situácie 80-tych rokov. V čase doznievajúceho socialistického zriadenia sa totižto prebúdza konzumný spôsob života hladný po lepšom živote a blahobyte.      Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top